środa, 18 października 2017.
Strona główna > Kraj > Strategia Kukiza

Strategia Kukiza

Strategia Kukiza
Data publikacji: 2015-09-02 19:42
Ostatnia aktualizacja: 2015-09-03 11:25
Wywietleń: 1120 16960

Ruch Pawła Kukiza w przyszłym tygodniu przedstawi swoją strategię – poinformowali podczas środowej konferencji prasowej w Katowicach jego liderzy. Ruch zakończył tworzenie list wyborczych do Sejmu.

- Strategia i program to są ludzie – powiedział Paweł Kukiz. - Walczymy o Polskę obywatelską, dlatego na moich listach są ludzie o poglądach od lewa do prawa – dodał.

Przewodniczący śląsko-dąbrowskiej „S” Dominik Kolorz, który zasiada w radzie społecznej organizacji Kukiza poinformował, że w przyszłym tygodniu ruch ujawni swoją strategię.

 - To nie jest tak, że Ruch Pawła Kukiza ma tylko jeden postulat – JOW-y - i nic innego. Strategia to będzie 10, góra 11 punktów, które nie będą obietnicami, ale to będą cele, do których wszyscy będą po prostu dążyć. – zapowiedział.

Kukiz ogłosił podczas konferencji zakończenie pracy nad kształtem list kandydatów do Sejmu.

- Mamy gotowe listy. Każdemu obrońcy obecnej ordynacji wyborczej życzę tego, co przechodziliśmy w ostatnich dniach, doprowadzając do końca proces wyłaniania najwartościowszych kandydatów; to koszmar, po prostu horror. Działania z konstruowaniem list upewniły mnie w tym, że nie ma bardziej bandyckiej ordynacji niż proporcjonalna – oświadczył. (pap)

Na zdjęciu: Twórca ruchu Kukiz'15 - Paweł Kukiz (z prawekj) i przewodniczący zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ "Solidarność" Dominik Kolorz, podczas konferencji prasowej w Katowicach

Fot. PAP/Andrzej Grygiel

Komentarze

Strategia...
Do ponizszego Polityka...! Bystre i madrzejsze strategie, nie oglasza sie za wczesnie - tylko wlasnie za piec 12-ta, by "nieuzdolniony czy niedouczony" Konkurent... nie zdazyl i nie mogl dopracowac i swoich... w "PO-dobny sposob" ! !
2015-09-03 09:16:56
Polityka
Co za czasy, jedno ugrupowanie polityczne otwarcie manifestuje, że nie ma żadnych poglądów (skupiając ludzi o skrajnie rozbieżnych poglądach), a drugie ogłasza swoją strategię za pięć dwunasta...
2015-09-03 08:06:41
Zorientowany Wyborca,
Najlepiej przeprowadzac Wybory tak...jak to ma miejsce w USA, gdzie w koncu tylko 2 PARTIE startuja przy Wyborach nowego Prezydenta, tj. Lewicowcy Demokraci i Prawicowcy Republikanie ! Plusem takiego systemu jest to - ze "wyglupia i otumania sie" duzo, duzo mniej Spoleczenstwo, ktoremu jest wowczas latwiej wybrac TYLKO JEDNEGO z Kandydatow ! A wiec: nie idzmy na ilosc Parti w Wyborach... ale tylko na JAKOSC i KWALIFIKACJE... 1-go z dwoch startujacych Kandydatow ! !
2015-09-03 02:13:23

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje