czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Kraj > Słucham. Rozumiem. Pomagam.

Słucham. Rozumiem. Pomagam.

Słucham. Rozumiem. Pomagam.
Data publikacji: 0001-01-01 00:00
Ostatnia aktualizacja: 2015-07-13 18:06
Wywietleń: 569 3993

WARSZAWA. Platforma rozpoczyna akcję akcję wizerunkową; w całym kraju pojawią się billboardy ze zdjęciem premier Ewy Kopacz i hasłem "Słucham. Rozumiem. Pomagam". Według polityków PO, taka akcja może zbliżyć Polaków do Platformy.

Rzeczniczka sztabu wyborczego PO Joanna Mucha zaprezentowała w poniedziałek na konferencji prasowej w Sejmie, billboard ze zdjęciem premier Ewy Kopacz i hasłem "Słucham. Rozumiem. Pomagam". Jak tłumaczyła, to początek akcji wizerunkowej Platformy.

- Rozpoczynamy akcję wizerunkową Platformy Obywatelskiej, ten billboard jest pokłosiem bardzo wielu spotkań, rozmów, często bardzo trudnych, które odbyła z Polakami w ostatnim czasie premier Ewa Kopacz, wszystkie te rozmowy zbliżają Platformę do tego, żeby wykreować nowy program dla partii na kolejne cztery lata - powiedziała Mucha.

Jak dodała, hasło akcji wizerunkowej odnosi się w sposób "absolutnie bezpośredni do wszystkich rozmów i spotkań, którego odbyła premier Kopacz".

- Jestem bardzo szczęśliwa, że już dzisiaj wieczorem na polskich ulicach będziemy mogli oglądać ten billboard, mam nadzieję, że przyniesie taki skutek, jaki chcemy osiągnąć - czyli zbliży Polaków do Platformy, spowoduje, że Polacy będą chcieli nam powiedzieć jeszcze więcej i że Polacy będą chcieli jeszcze raz nam zaufać - zaznaczyła posłanka PO.

Premier Ewa Kopacz 27 czerwca zainaugurowała akcję "Kolej na Ewę", w ramach której podróżuje pociągami po Polsce. Jak podkreślają politycy PO, akcja "Kolej na Ewę", to nowatorska forma kontaktu z wyborcami, a w trakcie swojej podróży premier rozmawia z Polakami o ich problemach, a także na temat ich oczekiwań wobec powstającego nowego programu Platformy. (pap)

Na zdjęciu: Premier Ewa Kopacz rozmawiała w poniedziałek z pasażerami w pociągu z Warszawy.

 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny