poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Kraj > Lech Wałęsa w szpitalu. Ma problemy z krążeniem

Lech Wałęsa w szpitalu. Ma problemy z krążeniem

Lech Wałęsa w szpitalu.  Ma problemy z krążeniem
Data publikacji: 2017-07-08 21:22
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-10 22:46
Wywietleń: 1154 274400

Lech Wałęsa trafił w sobotę do szpitala w Gdańsku z powodu problemów z krążeniem - potwierdził PAP syn b. prezydenta, Jarosław. Przyznał, że wyniki niektórych z badań są "niepokojące". Nie wiadomo, czy Wałęsa weźmie udział w kontrmanifestacji smoleńskiej - co wcześniej zapowiadał.

Syn byłego prezydenta, europoseł Jarosław Wałęsa potwierdził w sobotę PAP, że Lech Wałęsa jest hospitalizowany w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku, na oddziale kardiologii. Poinformował, że jego ojciec trafił do szpitala z powodu problemów z krążeniem. Prezydent na swoim profilu na portalu społecznościowym opublikował zdjęcia z pobytu w szpitalu.

Jarosław Wałęsa przyznał, że wyniki niektórych z przeprowadzonych badań są "niepokojące" i niewykluczone, że Lech Wałęsa będzie musiał pozostać w szpitalu dłużej. Europoseł podkreślił, że to lekarze zdecydują, czy prezydent będzie mógł wziąć udział w zgromadzeniu w najbliższy poniedziałek.

Na 10 lipca były prezydent planował udział w tzw. kontrmiesięcznicy smoleńskiej w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu. Jak zapowiadał, m.in. wraz z Władysławem Frasyniukiem, działaczami ruchu Obywatele RP miał demonstrować w obronie prawa do zgromadzeń.

Kilka lat temu media donosiły, że były prezydent jest po wszczepieniu rozrusznika serca, boryka się z chorobą wieńcową, ma niewydolność lewej komory serca, cukrzycę typu 2 i retinopatię.

Jako pierwszy informację o pobycie byłego prezydenta w szpitalu podał Newsweek Polska.

(pap)

Fot. Robert Stachnik  (arch.)

Komentarze

Dum
Niestety nie ten poziom -więc dyskusja bez sensu. To nie terapia grupowa dla psycholi z rodzaju 555 a forum. Żegnam.
2017-07-10 22:44:42
555
Dum ass -mądrej głowie dość dwie słowie...google sobie zainstaluj.
2017-07-10 18:06:16
Dum ass
To się dużo dowiedziałem :-))0 Przestań pisać szyfrem - zakuta pało. Jak będziesz mówił normalnie to napisz.
2017-07-10 17:42:58
;-((((
@Dum zapytaj o to Pana co ma sto nóg i spiewa smieszne piosenki na youtube -,to jego tekst,co do wolski no to zapytaj prezesa bo to jego wersja hymnu RP,za granice to w duzej mierze sebixy do pracy wyjechaly, niestety nie wszystkie i wielu wraca.
2017-07-10 16:40:51
Dum
buhaha 555 co to jest szwdzenie kukli i wolskie szambo?. A swoją drogą, to masz obstrukcję myślową ucha-cha. Dobrze, że cię za granicę poniosło, jednego stukniętego mniej.
2017-07-10 13:35:18
lolo i PO
A dzieciaczki dyskutują :-) Co dużo wolnego czasu pracy nie ma i pieniędzy też nie ma to się siedzi i wali po klawiaturce i rozstrzyga jakby było sie kimś. A tu nic nie znaczysz i głos twój, to piszczenie myszki.
2017-07-10 11:24:45
Gość
@ 555 Cyt."...niemoglibyscie tego pisac,".... Tak pisać to wstyd!
2017-07-10 09:43:23
555
Buahaha juz oplacane trolle wylewaja wolskie szambo ,masakra ,gdyby nie Lech niemoglibyscie tego pisac, jak wam nie pasuje wolnosc,demokracja,kapitalizm i dobrobyt to PASZOL NA RUSI MI DO WŁADIMIRA,tam sie napewno wypowiecie ,pewnie maja nadal szwedzenie kukli bo Trump o Walesie wspomnial a do prezesa nawet nie podszedł buhahahahahahhaa o zdjeciu nie wspominajac,ps jak tam wizy do USA?
2017-07-10 09:24:55
do obserwatora 2
Fakt, że to służby specjalne wystawiły Lecha Wałęsę na przywódcę, za co brał pieniądze – potwierdziła posłanka posłanka koła Wolni i Solidarni- Małgorzata Zwiercan - w TVN24 8 lipca 2017. Wystarczy zajrzeć.
2017-07-10 08:39:12
Szacunek Lechu
A putinowski marionetkowy rząd Szydło już wkrótce będzie tylko złym wspomnieniem dla Polaków
2017-07-10 08:31:46
do obserwatora 2
Fakt, że to służby specjalne wystawiły Lecha Wałęsę na przywódcę, za co brał pieniądze – potwierdziła posłanka posłanka koła Wolni i Solidarni- Małgorzata Zwiercan - w TVN24 8 lipca 2017. Wystarczy zajrzeć.
2017-07-10 00:05:52
Antek-Plugawy
Ja, konus i rydz to Wielka Trójka tego państwa! Reszta to plewy. Trzymamy wszystkich w garści i niech nam kto podskoczy. A smoleńska sekta jest wierna i ślepa.
2017-07-09 20:51:42
do Antka-Plugawego
Twoja sekta straci w październiku resortowe przywileje, więc baw się, póki masz za co. To już ostatnie podrygi UBywateli.
2017-07-09 19:11:40
cienki Bolku
I po co było chlapać ryjem? Już nawet pis nie musi Wałęsy cisnąć. Właśnie sam opada na dno. Szkoda tylko Frasyniuka.
2017-07-09 18:53:44
Lechu wracaj do zdrowia.
Przegonimy pisowskich bolszewików za miesiąc
2017-07-09 17:17:28
Paluszek i główka, to Bolka wymówka.
Kapuś przestraszył się słów stoczniowców, że ci go wyniosą z tego blokowania.
2017-07-09 15:24:35
Kasia Kołeczek
obserwator2 - nie płacz dziecino po kimś kto nie ma teraz źle. Nie wygrażaj bo nie tobie krzywdę wyrządzono i ty nawet brzdącu nie pamiętasz. I po co te wielkie słowa-nasłuchasz się Rydzunia i konusa a potem walisz w bębenek patriotyzmu
2017-07-09 14:08:24
obserwator 2
Służby specjalne wykorzystały uwłaszczyły się i teraz im wszelkie Bolki nie potrzebne.Cel przez nie został osiągnięty. Nie podwiozą już motorówką.O tym, że miłe złego początki,w domu rodzinnym Bolkowi nie powiedzieli, a jak był dorosły w jedynej książce jaką przeczytał w życiu też tego nie było!!! Matka Boska w klapie instrumentalnie wykorzystywana też prawdy i prawdziwej twarzy zdrajcom Polski nie przykryje. Wszelki krzywdy nie zostaną zapomniane. Pokrzywdzeni nie wybaczą!!!
2017-07-09 11:50:29
O
Czas iść z duchem... pora zawiązać jakiś komitet pożegnalny i fundację na cokół.popiersie się postawi jak Bóg wezwie konfidenta na lustrację
2017-07-09 11:34:38
Antek-Plugawy
Za to moja sekta stawi się w komplecie. Żadnych zwolnień lekarskich albo praszczaj 90 tys. zł miesięcznie. A konus jest czuły na nieposłuszeństwo. Wystarczy popatrzeć na przestraszoną, powiatową broszkę.
2017-07-09 11:29:37
nielegał
zaskakujące , że dla kuriera najważniejszą informacją jest to że "Bolek" nie weźmie udziału w "kontrmiesięcznicy" smoleńskiej , tak to wielka tragedia dla UBywateli .
2017-07-09 07:51:35
obserwator
znowu zagrywka podatku niezaplacil kablowac umial teraz uniki coby sie poraz kolejny osmieszyl zapomniec o nim
2017-07-09 06:28:00
Antoni
Święć się imię Twoje, bądź wola Twoja ... , My ludzie możemy sobie planować, a Pan Bóg zdecyduje o wszystkim .Panie Lechu wracaj Pan do zdrowia i autentycznie zacznij się modlić.Bóg Cię kocha i wszystko Ci wybaczy.Ja Tobie dawno przebaczyłem i inni uczynią to samo.Wierz mi, proszę.
2017-07-08 22:37:58
nie nowoczesny
kabaret na całego. trzeba odwołac miesięcznicę bo bez tej gwiazdy nic nie wyjdzie..
2017-07-08 22:07:38
no tak
To by wiele wyjaśniało. Problemy z krążeniem krwi do mózgu mogą powodować utratę pamięci lub nawet wypowiadanie rzeczy powszechnie uznawanych za niemądre.
2017-07-08 21:49:07