niedziela, 19 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > Novasolczycy obradują i zwiedzają

Novasolczycy obradują i zwiedzają

Novasolczycy obradują i zwiedzają
Data publikacji: 2016-04-16 17:31
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:33
Wywietleń: 1163 128449

Aż pięciuset pracowników firmy NOVASOL, oferującej domy i apartamenty wakacyjne w Europie, przemaszerowało w sobotę 16 kwietnia z hotelu Radisson Blu do Filharmonii Szczecińskiej na swoje kilkugodzinne walne zebranie. Tak dużego spotkania przedstawicieli branży turystycznej w Szczecinie dotąd jeszcze nie było!

Pracownicy NOVASOL (europejska firma, powiązana kapitałowo z amerykańską grupą Wyndham Rentals Company) rokrocznie się spotykają z zarządem korporacji w różnych miastach. Poprzednie walne zebrania mieli m.in. w Berlinie, Budapeszcie, Maladze i na Majorce. Teraz zaś od piątku do niedzieli (15- 17 kwietnia) pięciuset ich gości w Szczecinie , w którym od 2002 r. działa spółka NOVASOL Polska.

- Dla wielu moich kolegów jest to pierwszy kontakt z Polską - mówi Anna Kaźmierczak, dyrektor NOVASOL Polska. - Program jest bardzo bogaty, ale zadbaliśmy o to, by czas w Szczecinie spędzili nie tyko na szkoleniach.

Goście w piątek wieczór zwiedzili miasto z przewodnikiem, a w sobotę rano podczas 5-kilometrowego... joggingu. Na walne zebranie w Filharmonii Szczecińskiej przemaszerowali z hotelu, zaś na bal w Czerwonym Ratuszu pojadą w sobotni wieczór wynajętym tramwajem. W programie mają też oczywiście obejrzenie domów wakacyjnych NOVASOL w naszym regionie.

(mag)

 

Komentarze

Hałas
Aaa, to dlatego w sobotę wieczorem był taki tłum pod Czerwonym Ratuszem, a na cały regulator słychać było "Żono moja...".
2016-04-18 08:32:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi