wtorek, 21 listopada 2017.
Strona główna > Gospodarka > NaviRail w Szczecinie

NaviRail w Szczecinie

NaviRail w Szczecinie
Data publikacji: 2017-10-18 09:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 691 297119

NaviRail 2017 ma na celu zbudowanie platformy wymiany poglądów przedstawicieli środowisk biznesowych związanych z transportem kolejowym, drogowym, żeglugą morską i śródlądową oraz portami morskimi i centrami logistycznymi. Organizatorem dwudniowej konferencji, rozpoczynającej się w środę (18 października) na szczecińskiej Łasztowni jest Kurier Kolejowy.

– NaviRail organizowana jest po raz pierwszy w Szczecinie – mówi Laura Hołowacz, prezes firmy CSL Internationale Spedition, będącej jednym z partnerów konferencji. – Ludzie z grona Kuriera Kolejowego organizują najważniejsze wydarzenia branży TSL w całej Polsce. Zmienia się rynek transportowy, jest nasycenie dróg przewozami towarowymi, zmienia się także produkcja na wysoko wyspecjalizowaną. Przyszłość może być taka, że Polska nie sprosta obsłudze klientów, korzystając tylko i wyłącznie z transportu samochodowego. Dlatego właśnie konferencja NaviRail odbywa się w Szczecinie – nasze porty dynamicznie się rozwijają, mamy Polsce i Europie coraz więcej do zaproponowania jako region, który jest bardzo perspektywiczny.

Swoją obecność na konferencji potwierdzili przedstawiciele rządu, samorządowcy, naukowcy, przedsiębiorcy oraz najważniejsi przedstawiciele branży TSL (transport–spedycja–logistyka) z całej Polski. (ek)

Fot. Cezary Skórka

 

Komentarze

obserwator
Te wszystkie spotkania, sympozja oraz eventy to tylko i wyłącznie zasługa Pani Laury Hołowacz Prezes i właścicielce największej firmy spedycyjnej w Polsce , wybitnej businesswomen i działaczce kulturalnej , stworzycielce Starej Rzeżni- Centrum Kultury Euroregionu. Dynamiczny rozwój portu w Szczecinie , wzrost przeładunków to tylko i wyłącznie zasługa wyśmienitej działalności jej firmy spedycyjnej.
2017-10-18 13:21:49
szum informacyjny
"(...) Polska nie sprosta obsłudze klientów, korzystając tylko i wyłącznie z transportu samochodowego". To jedyne logiczne zdanie, reszta jest HGW -TSL bełkotem.
2017-10-18 12:52:09

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi