poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Akcje Kuriera > Szkolny Pulitzer > Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka”

Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka”

Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka”
Data publikacji: 2016-10-11 13:37
Wywietleń: 328 159563

GAZETKA „Sztubak”, redagowana przez uczniów klasy teatralno-dziennikarskiej Szkoły Podstawowej nr 2 w Stargardzie, prowadzona przez panią Bożenę Ciborowską-Lipko, liczy sobie niemało lat. Niedawni jej redaktorzy są już w gimnazjach, a od września do redagowania gazetki przygotowuje się kolejna klasa. Liczy 23 uczniów, którzy na razie integruje się poprzez zabawę, poznają tajniki sztuki teatralnej i powoli przygotowują się do pracy w redakcji.

W ubiegłą sobotę rodzice uczniów wspólnie z wychowawczynią zorganizowali jesienny piknik nad jeziorem Miedwie. Uczniowie, pracując w grupach, wędrowali po pięknej promenadzie, ćwiczyli umiejętność gromadzenia informacji i obserwacji otoczenia. Mieli za zadanie m.in. dowiedzieć się, jakie ryby żyją w Miedwiu, podać przykłady typowej dla tego terenu roślinności, czy wymienić obiekty, służące użytkownikom promenady. Był też czas na zabawę i poczęstunek. (bc-l)

Nowa redakcja zawsze młodego Sztubaka

Fot.: Bożena CIBOROWSKA-LIPKO

Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka” Nowa redakcja zawsze młodego „Sztubaka”

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi