środa, 18 października 2017.
Strona główna > Akcje Kuriera > Poznajemy parki krajobrazowe > Trzecia mapa w Kurierze

Trzecia mapa w Kurierze

Data publikacji: 2015-09-18 15:14
Wywietleń: 1073

W piątek 18 września jako bezpłatny dodatek do Kuriera ukazała się kolejna publikacja z serii map parków krajobrazowych województwa zachodniopomorskiego. Prezentowane są w niej mapy Szczecińskiego Parku Krajobrazowego „Puszcze Bukowa” i Parku Krajobrazowego Dolina Dolnej Odry. To trzecia i zarazem ostatnia część kolekcji dzięki której można poznać i zaplanować udany pobyt na terenie wszystkich 6 parków administrowanych przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Zachodniopomorskiego (ZPKWZ).

Parki krajobrazowe to obszary niezwykle ciekawe przyrodniczo, o bogatej historii i urzekającym krajobrazie. Mamy nadzieję, że mapy które ukazały się wraz z Kurierem będą dla Państwa inspiracją do ich odwiedzenia i narzędziem, które pozwoli odkryć wiele ich tajemnic.

 

Wszyscy, którym nie udało się dostać trzeciej mapy w wydaniu „papierowym” mogą pobrać jej elektroniczną wersję – wystarczy tylko kliknąć na - mapa

Na portalu 24Kurier.pl, w zakładce „AKCJE KURIERA SZCZECIŃSKIEGO” można też pobrać wcześniejsze publikacje serii, a także przeczytać artykuły o parkach, które ukazały się na łamach Kuriera w ciągu ostatnich kilku tygodni.  

 

Więcej informacji o parkach znajdziecie Państwo na stronie www.zpkwz.pl

W siedzibie ZPKWZ można też otrzymać papierowe wydania wszystkich trzech części kolekcji.

 

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje