czwartek, 21 marca 2019.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać codziennie rano najświeższe informacje na własną skrzynkę pocztową, wystarczy że podasz w poniższym polu adres e-mail.


Dodanie subskrypcji jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

Regulamin Newslettera


Na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.), „Kurier Szczeciński” Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, plac Hołdu Pruskiego 8, zwana dalej „Kurier Szczeciński” publikuje poniżej regulamin „Newslettera portalu www.24kurier.pl”:1. Newsletter portalu www.24kurier.pl” jest bezpłatną i bezterminową usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o aktualnych wydarzeniach z regionu, kraju i świata oraz konkursach, ofercie handlowej i promocjach „Kuriera Szczecińskiego” poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

2. W celu świadczenia usługi Newsletter portalu www.24kurier.pl” „Kurier Szczeciński”pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej (e-mail).

3.
W celu otrzymywania Newslettera portalu www.24kurier.pl” Użytkownik powinien:

a) Dokonać zamówienia poprzez podanie w formularzu elektronicznym dostępnym na stronie www.24kurier.pl swojego adresu poczty elektronicznej (e-mail),

b) Posiadać aktywny adres poczty elektronicznej (e-mail),

4. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Użytkownik w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych podanych w procesie rejestracji.

6. „Kurier Szczeciński”zastrzega sobie prawo do:

a. wysyłania za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika,

b. czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),

c. zmian w regulaminie bez konieczności informowania użytkowników.

d. całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny.

e. usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.7. „Kurier Szczeciński” oświadcza, że podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej będzie przetwarzany zgodnie z przepisami, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Pogoda
9
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Marzanna utopiona
Parowozem do Polic
Wystawa Makiet Kolejowych
Poprzedni Następny

Sonda

Jak często masz problem ze znalezieniem miejsca do parkowania w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy