niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Serwis > Lato z Kurierem > Pustkowo nęci. Zagrać każdy może!

Pustkowo nęci. Zagrać każdy może!

Pustkowo nęci. Zagrać każdy może!
Data publikacji: 2019-08-14 09:54
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-29 12:01
Wywietleń: 798 408135

Wakacyjny cykl turniejów w gminie Rewal niestety powoli zmierza ku końcowi. Dobrej zabawy nie brakowało, a wygrywać mogli plażowi sportowcy w każdym wieku!

Świetnym sportowcem okazał się m.in. Witold Krzywański, 68-latek z Kostrzyna, który w środowym turnieju losowanym (w mocnej obsadzie 20 uczestników) zajął drugie miejsce. Sobotnie trójki padły łupem ekipy o nazwie Czarusie (imię syna jednego z zawodników), czyli: Damian Gęga – Świerzno, Adam Papiernik – Ozorków, Maciej Westfal – Wrocław. Fundatorem nagród był uczestnik turniejów: Damian Gęga, który nagrodę przekazał jednej z uczestniczek turnieju.

Niedzielny turniej deblowy w tenisie plażowym wygrali wrocławianie (którzy w latach 90. wygrywali turnieje siatkówki plażowej) – Piotr Lemiszko i weteran plaż gminy Rewal 63-latek Wiesław Wiatrowski.

Przypominamy, że już w sobotę w Pustkowie rozegrany zostanie siatkarski turniej trójek z cyklu „Rewal Beach”, a w niedzielę rozgrywki tenisa plażowego (deble open) w ramach cyklu „Huck Tenis Beach”. Początek o g. 10.30.

(ww)

Pustkowo nęci. Zagrać każdy może! Pustkowo nęci. Zagrać każdy może! Pustkowo nęci. Zagrać każdy może! Pustkowo nęci. Zagrać każdy może!

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie