wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Serwis > Lato z Kurierem > Książka na wakacje. Jak długo śpią żyrafy?

Książka na wakacje. Jak długo śpią żyrafy?

Książka na wakacje. Jak długo śpią żyrafy?
Data publikacji: 2019-08-14 07:41
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-29 12:01
Wywietleń: 512 408190

Jak rozmawiają zwierzęta, ile czasu śpią żyrafy, jaki ptak nie umie latać, ale potrafi pływać, czy żaby potrafią przewidywać przyszłość, jak dużo mikroorganizmów mamy na sobie na co dzień, czym żywią się odkryte w 2017 roku nowe gatunki tarantuli, jakie jest najgłośniejsze zwierzę świata… To wszystko w książce pt. „Dzikie sekrety przyrody” Andy'ego Seeda.

Są tu niezliczone fakty, anegdoty, odkrycia i ciekawostki dotyczące wszystkiego, co żyje wokół nas, podane lekko i z poczuciem humoru. Czytelnicy zatem nauczą się, jak powiedzieć „lew” i „żaba” w piętnastu językach, rozwiążą szynszylowy tekst i quiz o roślinach, zagrają w zwierzęcy łańcuszek.

Dodajmy, że Andy Seed to brytyjski autor książek dla dzieci i dorosłych. Przez wiele lat pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej. Stworzył serię interaktywnych książek Anti-Boredom Books, które są zbiorem gier, zabaw, quizów i wszelkich sposobów na nudę.

Dla naszych Czytelników mamy trzy egzemplarze książki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.ksiazka. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (14 sierpnia br.). Po jednej książce otrzymają trzy osoby, które najszybciej przyślą SMS-a tuż po godz. 12. Koszt SMS-a – 2,46 zł z VAT.

(MON)

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Festiwal Świateł - Berlin 2020

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie