Niedziela 23 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Opinie Czytelników (9.12.2015.)

Data publikacji: 2015-12-09 12:43
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-09 12:43

PO nie może się pogodzić z utratą władzy. Tymczasem prawica została wybrana w wyniku demokratycznych wyborów. Dlaczego PO przeszkadza w realizowaniu obietnic wyborczych, na które postawili wyborcy? I po co te żenujące pikiety pod siedzibami PiS-u? Przecież uczestniczą w nich tylko działacze PO oraz dziennikarze.

PARANOJA i Schizofrenia a nie Prawo i Sprawiedliwość. Cóż za szemrane towarzystwo dobrało się do władzy. Andrzej Duda ma przyjąć przysięgę od sędziny wybranej dzięki ustaleniom, które Trybunał Konstytucyjny uznał za niekonstytucyjną, niezgodne z najważniejszym państwowym dokumentem. Okropne to wszystko.

SAME krętactwa w tym Trybunale Konstytucyjnym. Aż boję się włączać telewizor, tylko mi się nerwy psują, jak widzę tych sędziów uprawiających swoją politykę. A Platforma jak cuduje! Tak było przed zaborami. Szlachta cudowała, aż się doczekała końca państwa.

SPRAWĘ konfliktu wokół Trybunału powinien rozstrzygnąć Sąd Najwyższy. To w SN zasiadają prawdziwi fachowcy na wysokim poziomie. A w Trybunale? Nie ma tam ani jednego kompetentnego sędziego. Są za to bardzo wysokie pensje i emerytury. Nie wiem, na co idą te wszystkie pieniądze, naprawdę.

ZWOLENNICY PiS-u podniecają się, że Kaczyński ma stosunkowo mały majątek w porównaniu z innymi politykami. Ma to świadczyć o jego uczciwości. Moim zdaniem może to świadczyć równie mocno o życiowej niezaradności. 

BANK Żywności daje mniejsze dary dla niepełnosprawnych niż wcześniej. Wielka szkoda. Te prezenty są teraz jakoś inaczej dzielone, ze szkodą dla osób niepełnosprawnych.

NIE rozumiem tego całego podszytego histerią zamieszania wokół broni atomowej w Polsce. Przecież nic się nie wydarzyło. A o samej zasadności ewentualnego umieszczenia takiej broni w naszym kraju chyba można dyskutować? Czy też jest to zabronione na mocy jakiejś niepisanej ustawy?

NIE jestem żadnym wyborcą prawicy, ale skoro już ten nieszczęsny PiS rządzi, to niech się ostro weźmie za wymiar sprawiedliwoścu. Bo zwyczajni ludzie, po pierwsze, nie czują się bezpiecznie na ulicach, po drugie, zderzenie z policją i sądami bywa dla nich brutalne. Pogonić całe to towarzystwo! Niech służą ludziom!

CZEMU nie podaje się, jacy biskupi byli na urodzinach Radia Maryja? Hierarchowie, którzy tam byli, powinni głośno o tym powiedzieć, aby nie trzymać w stanie niewiedzy swoich owieczek. Wierni mają prawo do pełnej informacji.

Poglądy zamieszczone w tej rubryce mogą się rozmijać ze stanowiskiem redakcji.

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA