wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Opinie > Opinie Czytelników (30.03.2017)

Opinie Czytelników (30.03.2017)

Data publikacji: 2017-03-30 11:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-30 11:17
Wywietleń: 1104 229664

– Właśnie usłyszałam wiadomość, że rosyjskie firmy prały miliardy dolarów. Trzymały je na mołdawskim koncie. Firmy mogły bez obaw przelać je dalej do Unii Europejskiej. Kwoty trafiały na Łotwę, gdzie swoje konta miały rzekomo poszkodowane brytyjskie firmy. Później pieniądze z oficjalnym sądowym stemplem trafiały do systemu Unii Europejskiej i reszty świata. Tak mafiosi już opanowali ten świat. A pewnie jeszcze banki brały w tym udział. I jak zwykły człowiek ma wierzyć instytucjom i powierzać im pieniądze?

* * *

– Samochód Żandarmerii Wojskowej, który przewoził Bartosza Kownackiego, sekretarza stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, miał wypadek. W telewizji usłyszałem, że poruszał się on w kolumnie aut. Czy każdy polityk rządu już zawsze będzie potrzebował kilku samochodów do jazdy? Tak bardzo się o siebie boją? Poza tym ciągle ulegają jakimś wypadkom, może bezpieczniej byłoby jednak jechać jednym autem?

* * *

– Mówi się teraz sporo o tym, czy telewizory w szpitalach na salach chorych powinny być za darmo czy płatne. Moim zdaniem ich nie powinno tam w ogóle być. Leżałam w szpitalu, byłam ciężko chora, czułam się bardzo źle. Lecz dwie panie, które leżały ze mną, przez całe dnie oglądały jakieś seriale. Słabo słyszały, więc telewizor grał bardzo głośno. To mi przeszkadzało, pewnie jest wielu chorych, którym telewizory w salach przeszkadzają. Według mnie, powinny być dostępne tylko w świetlicach.

* * *

– W Polsce w armii jest 80 tys. ludzi, a dwa razy więcej jest w więzieniach. Bardzo się boję o przyszłość naszego kraju. To jakieś paranoiczne rozwiązanie, że karmimy tak wielu więźniów. A niektórzy w aresztach siedzą za byle co, np. że nie mieli dokumentów przy sobie.

* * *

– Co ten Juncker znowu zrobił? Jak ten człowiek się zachował przy papieżu! Przecież on był kompletnie pijany, jak kiedyś Kwaśniewski. Czy ktoś taki powinien decydować o losie milionów ludzi w całej Europie? Powinni go już dawno wyrzucić!

Poglądy zamieszczone w tej rubryce mogą rozmijać się ze stanowiskiem redakcji.

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie