niedziela, 27 maja 2018.
Strona główna > Opinie > Opinie Czytelników (18.05.2016)

Opinie Czytelników (18.05.2016)

Data publikacji: 2016-05-18 14:12
Ostatnia aktualizacja: 2016-05-18 14:12
Wywietleń: 302 134203

– Od lat nie jeżdżę nad polskie morze, bo nie lubię, gdy ktoś traktuje mnie jak dojną krowę. U nas wszystko jest superdrogie, choć cena z jakością nie ma nic wspólnego. Na szczecińskim Wybrzeżu koszty wypoczynku skrojone są pod plażowicza zza Odry, nie na polską kieszeń. Myślenie wynajmujących pokoje i żywiących turystów sprowadza się do tego, że muszą przez dwa miesiące wakacji nabić swoje portfele tak obficie, by przez resztę roku leżeć do góry brzuchem. A już żądanie skrócenia roku szkolnego, by wydłużyć wakacje, bo zarabiają na nich zbyt mało, jest w mojej ocenie zwykłą bezczelnością!

* * *

– OBECNA opozycja w stosunku do swojego państwa, legalnie wybranych władz i narodu zachowuje się skandalicznie. Nie dość, że poprzednią władzę Polacy zapamiętają jako aferzystów marnujących nasze wspólne mienie, to jeszcze dziś dopuszczają się tak ostrej krytyki PiS. Jako podatnik nie godzę się, by moje ciężko wypracowane pieniądze szły do takich darmozjadów, by nie powiedzieć dosadniej. A to co odstawiły panie zgromadzone na Kongresie Kobiet, w ogóle nie trafia do mojej wyobraźni: jak można było wybuczeć przedstawicieli legalnie wybranego rządu, a owacyjnie przywitać alimenciarza Mateusza Kijowskiego?

* * *

– PO pokazuje swoją klasę i poziom umysłowy na całego! Radosław Sikorski pisze na Twitterze do ministra Macierewicza: „Antek, świrze”, zaś Ewa Kopacz, Stefan Niesiołowski, Sławomir Neumann dzień w dzień dają popisy nienawiści i agresji w stosunku do PiS. Gdy rządzili, zażyczyli sobie 100 dni spokoju, PiS obrzucali kalumniami, jeszcze nim zdążył się ukonstytuować rząd. Kto ich wybrał na swoich reprezentantów? Chyba tylko ludzie na takim samym poziomie. Żaden rząd nie okłamywał Polaków tak jak ten złożony z polityków PO i PSL, dziś jątrzą, bo skończyły się synekury? Skoro PO tak dobrze rządziło, to dlaczego przegrało wybory? Ja słuchać już tego nie mogę – oglądam telewizję wyłącznie dlatego, by wiedzieć, co się w moim kraju dzieje.

* * *

– JEDEN z Czytelników „Kuriera” obarcza rząd PO – PSL, że to dzięki niemu w Polsce jest tyle eurosierot i rozbitych rodzin a ja wiem, że to właśnie w latach 2005-2007, czyli za rządów PiS nastąpiła największa emigracja Polaków. Dziś kolejne 1,5 miliona młodych deklaruje, że chce wyjechać z kraju. Czytelnik określa PO jako największych hipokrytów, a dla mnie hipokryzją jest, że jednego dnia pani premier Szydło potrafi obrzucić błotem opozycję, a następnego składać ręce do Boga z okazji wizyty w Watykanie.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”