Sobota, 23 września 2023 r. 
14 szczecin
REKLAMA

Zagadki, złodzieje...i pies

Data utworzenia: 2023-09-12 12:13
Ostatnia aktualizacja: 2023-09-12 12:14
Fot. materiały organizatora

Miejsce: Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej, pl. Matki Teresy z Kalkuty 8, Szczecin

Data: 19.09.2023

godz. 18

Będzie kryminalnie, ale nie całkiem serio. Będzie śledztwo detektywów (także czworonożnych). A na pewno będzie bardzo kreatywnie i inspirująco.

Autor powieści kryminalnych (głównie dla dorosłych, ale także dla młodszych) Marek Stelar oraz ilustratorka Ola Giemza, opowiedzą dzieciom i ich rodzicom o nowej książce pełnej atrakcji „Chaos i spółka na tropie.

Na spotkaniu będzie można wspólnie porysować, tworząc fantastyczne przygody prowadzące do rozwiązania kryminalnej zagadki.
Na spotkanie zaproszone są dzieci i młodzież w wieku 8-14 lat.

„Co byście zrobili, gdyby pewnego dnia pies odezwał się do was ludzkim głosem? Nie szczeknął, nie warknął, tylko jak gdyby nigdy nic powiedział: „cześć”, albo zapytał: „co dziś na śniadanie?”. Taka właśnie sytuacja spotyka dwunastoletniego Wojtka, który jest synem policjanta, przewodnika psów służbowych.
Pewnego dnia podopieczny taty, owczarek belgijski o imieniu Chaos, przechodzi na emeryturę i zamieszkuje w domu Wojtka. Z czasem okazuje się, że Chaos zna ludzką mowę. W dodatku jest urodzonym detektywem, no i oczywiście ma spore doświadczenie w policyjnej robocie!”
[opis ze strony Wydawnictwa]

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA