poniedziałek, 26 października 2020.
Strona główna > eKurier > Zwolnienia grupowe w sieci Carrefour

Zwolnienia grupowe w sieci Carrefour

Zwolnienia grupowe w sieci Carrefour
Data publikacji: 2020-09-20 23:21
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-22 12:05
Wywietleń: 2551 476010

Do końca października zostaną przeprowadzone zwolnienia grupowe w sklepach Carrefour Polska. Obejmą również szczecińskie markety. Sieć powiadomiła już o tym zamiarze Urząd Pracy. Podawane są informacje, że w Szczecinie zmiany organizacyjne mogą dotyczyć ponad 280 osób.

- Nasza sieć, konsekwentnie realizując plan swojej transformacji strategicznej, podjęła decyzję o uproszczeniu całej swojej organizacji na polskim rynku, by szybciej i sprawniej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania klientów - informuje Biuro Prasowe Carrefour. - Planowanymi zmianami objęte zostaną wszystkie sklepy własne Carrefour oraz centrala firmy, natomiast przewidujemy, że z firmy w skali całej Polski odejdzie ok. 3 proc. pracowników w ramach zwolnień grupowych, czyli ok. 400 pracowników spośród średniego kierownictwa w hipermarketach. Informujemy, że do poszczególnych urzędów pracy w Polsce, zgodnie z wymogami

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 61% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 21-09-2020

 

Autor: Anna Gniazdowska
Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

hehe
Niech idą do szkół uczyć. Podobno nauczycieli zaczyna brakować, to się mogą wykazać.
2020-09-22 11:55:45
czytelnik
Oni na bruk, a pan Szumowski, prowodyr kryzysu w handlu i usługach, odszedł do fuchy za 30 tys. miesięcznie.
2020-09-21 14:28:31
?
Może w kopalniach się zatrudnią? tam dobra kasa mimo że wydobycie się nie opłaca...
2020-09-21 14:10:41
JJ
@lucyfer-To że wszyscy robią zakupy na zapas w sobotę lub w piątek a tak by sobie poszli na spokojnie do galerii po np buty ,do marketu ,na kawę a że nie mogą tego zrobić jednocześnie to nigdzie nie idą, a od czasu tej super ustawy zbankrutowało kilka tyś sklepików osiedlowych i bankrutują nadal a miało być na odwrót a covid całkiem dobił branże .Narodowy socjalizm bohatersko walczy z problemami które sam stworzył.
2020-09-21 14:07:46
Art
Widzę głupota w natarciu.
2020-09-21 13:23:06
Do... lucyfera
Widac ze nie po-jmujesz zasad Biznesu... gdyz obroty Sklepow zamiast rosnac to spadaja ! To niech teraz i Proboszcze tych bezrobotnych po-za-trud-niaja gdy wiecej w Niedziele zebrali na Tace...!!
2020-09-21 12:38:47
lucyfer
A co do tego mają wolne niedziele?
2020-09-21 10:24:55
efekty
Chcieli wolnych niedziel, to teraz będą mieli wolne wszystkie dni.
2020-09-21 10:11:50