poniedziałek, 28 września 2020.
Strona główna > eKurier > Zorganizował pół tysiąca wystaw

Zorganizował pół tysiąca wystaw

Zorganizował pół tysiąca wystaw
Data publikacji: 2020-09-15 08:07
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-18 22:06
Wywietleń: 286 475019

Lato dobiega końca, a wraz z nim czas wracać do… hobby. Jednym z nich jest zbieractwo różnych ciekawych przedmiotów. W grodzie Gryfa od ponad 40 lat działa Szczeciński Klub Kolekcjonerów. W zeszłym tygodniu jego członkowie spotkali się, aby uhonorować numizmatyka Mirosława Borowskiego z okazji 500. wystawy, którą zorganizował.

Przed uroczystą prezentacją ekspozycji na temat historii 12. Dywizji Zmechanizowanej o samym Klubie opowiedział „Kurierowi" p. Tadeusz Łukaszewicz, który jest także członkiem Koła Numizmatycznego.

- Rozpoczynamy nasze giełdy - zapowiedział T. Łukaszewicz. - Nasza baza giełdowa od wielu lat mieści się w Szkole Podstawowej nr 61 przy ulicy 3 Maja w Szczecinie. Tam staramy się spotykać przez cały rok, z wyjątkiem miesięcy letnich - czerwca, lipca i sierpnia.

Jak informuje pan Tadeusz, pierwsza po wakacjach Szczecińska Giełda Kolekcjonerów odbędzie się 20 września br. - Wiosną, jesienią i zimą spotykamy się co trzecią niedzielę miesiąca. Prezentacja kolekcji podczas giełdy trwa od godziny 9 do 13 - zaprasza kolegów i szczecinian. Szczecińscy kolekcjonerzy

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 71% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 15-09-2020

 

Tekst i fot. Marek Klasa
Zorganizował pół tysiąca wystaw Zorganizował pół tysiąca wystaw Zorganizował pół tysiąca wystaw Zorganizował pół tysiąca wystaw Zorganizował pół tysiąca wystaw

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie