środa, 21 października 2020.
Strona główna > eKurier > Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa

Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa [GALERIA]

Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa
Data publikacji: 2019-10-17 12:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-23 13:49
Wywietleń: 4130 422674

Gotowa jest wreszcie betonowa płyta nowego wiaduktu w przebudowywanym odcinku szczecińskiej ul. Arkońskiej i od kilku dni trwają tam roboty ziemne przy urządzaniu podbudowy pozostałych do wykonania fragmentów jezdni wraz z poboczami na całej jej szerokości.

Rozpoczęły się również prace przy spawaniu szyn ostatniego odcinka torowiska, które będzie następnie mocowane w pasie podbudowy jezdni. Od kilku tygodni trwają jednocześnie roboty przy nasadzeniach drzew i krzewów, roboty brukarskie, przy montażu wygrodzeń, ławek i wiat na przystankach.

Tam gdzie to możliwe wylewane są brakujące dotąd odcinki nawierzchni. Warstwa ścieralna pojawiła się m.in. na pasie od zakrętu przy skrzyżowaniu z ul. Międzyparkową od strony dojazdu do Arkonki i przyległej do ulicy Polany Czerwonej. Na nakładkę czeka jeszcze fragment jezdni na łuku w kierunku stadionu KS Arkonia. Wykonywane są też prace przy sieciach elektrycznych, sanitarnych.

Na całym placu przebudowy na pasach poboczy plantowana jest nawieziona ziemia pod krzewy i drzewa. Tak się dzieje m.in. w obrębie pętli tramwajowej „Las Arkoński", w

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 61% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 17-10-2019

 

Tekst i fot. Mirosław Winconek
Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa

Komentarze

No to teraz gra w słoneczko
pod tytułem "Kiedy popękają spawy?"
2019-10-19 09:52:25
Stefan
Cyt.: "Gotowa jest wreszcie betonowa płyta nowego wiaduktu w przebudowywanym odcinku szczecińskiej ul. Arkońskiej ...". trudno zrozumieć dlaczego dziennikarze to tacy ignoranci. Wiadukt znajduje się na ul. Spacerowej. Ulica Arkońska nigdy nie dobiegała o al. Wojska Polskiego. Przekonać się o tym można jadąc ulicą Miodową pod górę w stronę Osowa. Krzyżuje się ona z ulica Arkońską o czym informują stosowne tabliczki informacyjne.
2019-10-17 18:29:50

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie