piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > eKurier > Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa

Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa [GALERIA]

Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa
Data publikacji: 2019-10-17 12:17
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-23 13:49
Wywietleń: 3521 422674

Gotowa jest wreszcie betonowa płyta nowego wiaduktu w przebudowywanym odcinku szczecińskiej ul. Arkońskiej i od kilku dni trwają tam roboty ziemne przy urządzaniu podbudowy pozostałych do wykonania fragmentów jezdni wraz z poboczami na całej jej szerokości.

Rozpoczęły się również prace przy spawaniu szyn ostatniego odcinka torowiska, które będzie następnie mocowane w pasie podbudowy jezdni. Od kilku tygodni trwają jednocześnie roboty przy nasadzeniach drzew i krzewów, roboty brukarskie, przy montażu wygrodzeń, ławek i wiat na przystankach.

Tam gdzie to możliwe wylewane są brakujące dotąd odcinki nawierzchni. Warstwa ścieralna pojawiła się m.in. na pasie od zakrętu przy skrzyżowaniu z ul. Międzyparkową od strony dojazdu do Arkonki i przyległej do ulicy Polany Czerwonej. Na nakładkę czeka jeszcze fragment jezdni na łuku w kierunku stadionu KS Arkonia. Wykonywane są też prace przy sieciach elektrycznych, sanitarnych.

Na całym placu przebudowy na pasach poboczy plantowana jest nawieziona ziemia pod krzewy i drzewa. Tak się dzieje m.in. w obrębie pętli tramwajowej „Las Arkoński", w

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 61% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 17-10-2019

 

Tekst i fot. Mirosław Winconek
Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa Wiadukt z płytą, sadzą krzewy i drzewa

Komentarze

No to teraz gra w słoneczko
pod tytułem "Kiedy popękają spawy?"
2019-10-19 09:52:25
Stefan
Cyt.: "Gotowa jest wreszcie betonowa płyta nowego wiaduktu w przebudowywanym odcinku szczecińskiej ul. Arkońskiej ...". trudno zrozumieć dlaczego dziennikarze to tacy ignoranci. Wiadukt znajduje się na ul. Spacerowej. Ulica Arkońska nigdy nie dobiegała o al. Wojska Polskiego. Przekonać się o tym można jadąc ulicą Miodową pod górę w stronę Osowa. Krzyżuje się ona z ulica Arkońską o czym informują stosowne tabliczki informacyjne.
2019-10-17 18:29:50

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Z wielką flagą przez Szczecin

Sonda

Czy ścieżki wydeptane przez pieszych na trawnikach, poboczach i skwerach powinny być uwzględniane przez projektantów miejskich przestrzeni?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie