piątek, 28 lutego 2020.
Strona główna > eKurier > Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy

Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy [GALERIA]

Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy
Data publikacji: 2020-01-22 09:03
Ostatnia aktualizacja: 2020-01-22 18:06
Wywietleń: 775 439085

Opustoszał już parking leśny znajdujący się w sąsiedztwie Jeziora Głębokiego przy ul. Kupczyka. Miniony weekend był ostatnim, kiedy kierowcy mogli zostawić tam swoje samochody. Teraz - po wygrodzeniu terenu i ustawieniu barierek - w tym miejscu obowiązuje zakaz wszelkiego ruchu, a spółka Strabag urządza na nim zaplecze, nim ruszy z przebudową skrzyżowania al. Wojska Polskiego z ulicami: Miodową, Zegadłowicza, wspomnianą ul. Kupczyka i budową w rejonie obecnej pętli nowego węzła przesiadkowego.

O wyłączeniu parkingu w leśnej przecince informują stosowne znaki ustanowione tam z wyprzedzeniem jeszcze w ubiegłym tygodniu. Było ono potrzebne, aby zmotoryzowani mogli przyzwyczaić się do zmian, jakie w tym rejonie ich czekają w związku z rozpoczynającą się inwestycją, która potrwa przez najbliższe dwa lata.

Na razie płot wygradzający i pachołki ostrzegawcze pojawiły się wzdłuż pobocza z przyleśną ścieżką na ul. Kupczyka oraz wzdłuż ścieżki rowerowej od strony lasu na przewidzianym do przebudowy odcinku al. Wojska Polskiego. Już wcześniej wytyczony został wkoło palikami cały obszar

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 76% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 22-01-2020

 

Tekst i fot. Winconek Mirosław
Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy Węzeł Głębokie. Strabag szykuje się do przebudowy

Komentarze

Zdzisław
Jak wszystkie inne inwestycje. Zero pojecia
2020-01-22 18:01:47
Totalne ZERO
Ci, którzy odpowiadają za planowanie tego typu prac w miescie, jak i jego okolicy (za remont drogi w Przesocinie kto inny odpowiada) są w tej materii zieloni jak trawa na wiosnę. Zero kompetencji.
2020-01-22 09:35:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
3
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Lanie betonu na węźle Łękno

Nekrologi

Sonda

Czy obawiasz się koronawirusa?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie