sobota, 04 kwietnia 2020.
Strona główna > eKurier > Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach

Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach

Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach
Data publikacji: 2019-11-13 22:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-19 12:01
Wywietleń: 999 427469

Niemal niepostrzeżenie, choć już od marca 2018 r., zmienia się z zewnątrz i we wnętrzach zabytkowa Willa Lentza przy szczecińskiej al. Wojska Polskiego 84. Kapitalny remont i prace konserwatorskie plus zagospodarowanie jej otoczenia to koszt ponad zakontraktowany pierwotnie przez Gminę Miasto Szczecin w kwocie 16 699 956 zł. Finał robót - według zapisów umowy - do 30 listopada br., z tą jednak różnicą, że wynagrodzenie dla spółki Konsart - jak stanowi najnowszy z aneksów do umowy - opiewa na 19 193 637 zł.

- Trwają prace wykończeniowe. Inwestycja powinna być zrealizowana w terminie. Przekazanie obiektu do użytkowania jest uzależnione od przeprowadzonych odbiorów końcowych - poinformował nas Piotr Zieliński, rzecznik prasowy miasta ds. inwestycji.

Jak ustaliliśmy, to jeszcze niepełna pula środków dotyczących samej willi. W łącznej kwocie wynagrodzenia wykonawcy - po jego zwiększeniu

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 61% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 14-11-2019

 

Tekst i fot. Mirosław Winconek
Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach Remont na finiszu, pomysł na willę Lentza w powijakach

Komentarze

A ten Lentz i jego Rodzina...
Juz nie zyja (??) ze Podatnicy Gminy Miasta Szczecin "Im" ta Wille odnawiaja i remontuja - i to jeszcze za jaaakie Piniadze...!!
2019-11-14 00:28:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Z dostawą do domu

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie