poniedziałek, 03 sierpnia 2020.
Strona główna > eKurier > Rachunki za „Czystą wodę”

Rachunki za „Czystą wodę”

Rachunki za „Czystą wodę”
Data publikacji: 2019-08-06 09:01
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-08 13:15
Wywietleń: 1190 406971

„Wycięli sosny, dęby, świerki i akacje. Zlikwidowali mostek, którym mieszkańcy chodzili do parku. Rozkopali ulicę, a potem tak naprawili, że małe samochody uszkadzają podwozia” - Czytelnicy relacjonowali ciąg zdarzeń, jakie oburzyły nie tylko mieszkańców ul. Polskich Marynarzy na os. Gumieńce. Dlatego zaprotestowali przeciwko stylowi prowadzenia inwestycji realizowanej na zlecenie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinie.

Szczeciński ZWiK realizuje drugi etap wielkiego projektu pn. „Czysta Odra w Szczecinie”, współfinansowanego z Funduszu Spójności Unii Europejskiej. Czego elementem jest kontrakt pn. „Uporządkowanie systemu sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej na granicy Gminy Dobra i Gminy Miasto Szczecin". Związane z nim prace teraz się koncentrują w rejonie Wierzbaka. Prowadzi je Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Emilia Sudak z Goleniowa.

– Piły poszły w ruch już o godz. 7. Okres ochronny dla ptaków, a oni cięli wzdłuż cieku wszystko: drzewa i krzewy. Kto wydał pozwolenie na takie barbarzyństwo? – alarmował jeden z mieszkańców ul. Polskich Marynarzy. – Niemal cała

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 68% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 06-08-2019

 

Autor: Arleta Nalewajko
Fot. Czytelnik

Komentarze

....
Sie obudzili jak ktos im cos za oknem cos wytnie ale wycinka puszczy białowieskiej to im pewnie nie przeszkadzała a wielu glosowało na obecna wladze, tak samo zaoranie OZE 4 lata temu, a wielu pewnie pali sobie papierochy na balkoniku trujac siebie i innych bierni, tacy to obroncy srodowiska i ekologii ,po pieskach pewnie tez nie sprzataja i smieci nie segerguja no ale wycieli im drzewko afera na caly swiat !!!
2019-08-06 10:31:06

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy powinno się uniemożliwić jazdę na deskorolkach na pl. Adamowicza w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie