czwartek, 05 grudnia 2019.
Strona główna > eKurier > „Posejdon” na finiszu

„Posejdon” na finiszu

„Posejdon” na finiszu
Data publikacji: 2019-08-23 08:24
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-28 15:27
Wywietleń: 1910 409790

Nowy-stary „Posejdon" przy Bramie Portowej w Szczecinie od jakiegoś czasu, po zdjęciu rusztowań, prezentuje się nam w pełnej krasie. Prace koncentrują się teraz wewnątrz budynku. Zakończą się pod koniec roku.

Posejdon Office, czyli kompleks biurowo-hotelowo-usługowy przy szczecińskiej Bramie Portowej (powstający od lutego 2017 r.), zajmuje cały kwartał ograniczony ulicami: Partyzantów, Kaszubską, Niepodległości i Bramą Portową. Kompleks składa się ze „starego", odrestaurowanego budynku „Posejdona" (czyli słynnego dawnego szczecińskiego PDT) i nowych skrzydeł - całość przekracza 50 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Większość przeznaczona ma być na powierzchnie biurowe. Znajdzie się jednak również miejsce na wielkie centrum kongresowe (mogące pomieścić blisko tysiąc osób) i dwa hotele Marriotta. Pierwszy - czterogwiazdkowy - dla biznesu pod marką Courtyard i drugi - trzygwiazdkowy - Moxy,

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 56% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 23-08-2019

 

Autor: Leszek Wójcik 
Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

;-)
@mieszkaniec, w sasiedztwie macie 2 koscioly, dzwony bija co godzine od 6 do 22 ,na ponad 100 decybeli ,caly biznes finansuja w wiekszosci starsi ludzie z okolicy ktorym pewnie hałas z posejdona przeszkadza, czy to panu tez przeszkadza? czy jak w domu sobie co godzine bede odtwarzal dzwony na zestawie kina domowego czy to bedzie tez komus przeszkadzac?
2019-08-24 08:11:11
finisz to może będzie za rok
przecież tam dopiero stan surowy zamknięty.
2019-08-23 21:04:51
123
@mieszkaniec: a o której maja zaczynasz o 13 ?,to reguluja specjalnie przepisy prawa które tworzy się w sejmie na ul.wiejskiej w warszawie,,tzw. cisze nocną masz od 22 do 6 ,tak samo jesli chodzi o glosne prace remontowe w blokach wiele spoldzielni ma informacje ze mozna je przeprowadzac w dni robocze do 19, pozatym im szybciej skoncza tym lepiej takze dla okolicy,do tego jeszcze bedziecie miec gratis cień z budynku od upałów które co roku bedą gorsze , macie pincet to na wakacje jechac a nie w domu siedziec i tu narzekac
2019-08-23 19:07:48
Mieszkaniec
Szkoda tylko,że robotnicy nie liczą się z mieszkańcami okolicznych bloków.Prace zaczynają się wcześnie rano (dzieci mające wakacje nie mogą sobie pospać) i trawją do wieczora.
2019-08-23 13:48:22
@Pozostali uczcie się
Dokładnie, budowa obiektu przebiegała wzorcowo i do tego cały kompleks jest bardzo ładny! Porównajcie to z tym białym barakiem z blachy falistej na Placu Solidarności - po prostu przepaść!
2019-08-23 10:38:41
Pozostali uczcie się
Po tej inwestycji można zrozumieć czym jest poważna konkretna firma realizująca budowę.Cały proces budowy przebiegł wzorowo i bez straty czy głupich tłumaczeń i szukania wymówek z poślizgami.Nie ma na chwilę obecną w Szczecinie firmy realizującej poważną inwestycję która pod względem organizacji pracy,tempa,czasu mogłaby się z nimi równać.Po prostu przepaść.Moje gratulacje.Dyrektorów i wszelkiej maści inżynierów z obecnie rozkopanych,rozgrzebanych w Szczecinie inwestycji warto by w ramach cyklu szkoleń zaprosić na teren tej właśnie inwestycji.
2019-08-23 09:49:44

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pomaszerowali w imię ekologii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy powinno się zakazać sprzedaży małych wódek tzw. małpek?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie