niedziela, 08 grudnia 2019.
Strona główna > eKurier > Nieobliczalni budowlańcy wypłoszyli gościa? Awantura w hoteliku

Nieobliczalni budowlańcy wypłoszyli gościa? Awantura w hoteliku

Nieobliczalni budowlańcy wypłoszyli gościa? Awantura w hoteliku
Data publikacji: 2019-11-18 22:26
Ostatnia aktualizacja: 2019-11-22 10:19
Wywietleń: 1299 428488

Pan Sebastian jest mieszkańcem Wrocławia. Na początku listopada przyjechał do Myśliborza, miał tu bowiem wykupione lekcje jazdy i zamierzał się przygotować do egzaminu na prawo jazdy. Zarezerwował i na miejscu z góry opłacił pięć noclegów w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Myśliborzu. Wytrzymał tam - jak twierdzi - dwa i pół dnia. Trzeciego wieczoru w ośrodku sportu i rekreacji „musiał salwować się ucieczką w obawie o własne zdrowie". Jej powodem było pijaństwo i agresywne zachowanie pracowników budowlanych, którzy również byli gośćmi hoteliku MOSiR-u. Jazd nie zaliczył, do egzaminu nie podchodził. Do domu wrócił zniesmaczony i rozgoryczony. Przed wyjazdem zdążył się jednak upomnieć o zwrot kosztów dwóch noclegów.

Sebastian Kramarczyk do Myśliborza przyjechał w konkretnym celu. Jego przedsięwzięcie - co oczywiste - wymagało czasu, pieniędzy i wysiłku organizacyjnego. Po lekcjach jazdy, które miał nadzieję odbyć w Myśliborzu, zamierzał w nieodległym Gorzowie zdawać egzamin na prawo jazdy. Niespodziewanie jednak plany te pokrzyżował incydent, do którego doszło w hoteliku MOSiR-u

...
Zawartość dostępna dla Czytelników eKuriera
Pozostało jeszcze 73% treści.

Pełna treść artykułu dostępna w
eKurierze
z dnia 19-11-2019

 

Tekst i fot. Roman K. Ciepliński 

Komentarze

Budowlaniec
Ale budowlancy to sa fachowcy nie wszyscy teraz sa w cenie a po drugie tez im sie naleza godziwe warunki socialne w delegaciach
2019-11-21 17:40:21
gościówa do @ gościa
1 ".. a dzieki temu samorzady sa miliardy zl w plecy" PO_pierdujesz przecież twe hasło wyborcze to; "mniej rządu, więcej samorządu", dlatego też samorządy (bez rządu już) podwyższyją opłaty za wywóz śmieci.... 2 "..a niedlugo pani sprzatajaca zarobi wiecej niz kierownik ". W demokracji liberalnej (kapitaliźmie) to podaż na "panie sprzątające" jesz wyższa w tej chwili, kierowników ci jest od zaj..nia. Sam napierniczasz iż "pisdzielcy" obsadzają kierownicze stanowiska.... 3 "..bedzie jak w chinach czy korei polnocnej ale tego przeciez checie,..." Durniu, tego co terez jest chciała Solidarność, chcała demokracji. Pamiętam jeszce robocze hasła "socjalizm tak, wypaczenia nie" oraz "Wypłacić wszystkim pracownikom biorącym udział w strajku wynagrodzenie za okres strajku jak za urlop wypoczynkowy z funduszu CRZZ."..... 4 "wyjdz do rosji jak nie pasuje ci wolnosc,demokracja,dobrobyt,kapitalizm,ue i nato" PO_mieszane, ja nie chcę wyjeżdżać! To ty skomlesz mając "paszport pod poduszką" i nie chcesz "wziąć kredytu oraz zmienić pracy" (Komorowski)... Zapytaj panią Kopacz dlaczego nie wyjechała z Polski (razem z córką) gdy PiS wygrał wybory... Ja nie skomlę jak ty lecz akceptuję politykę rządu, który został w demokratyczny sposób wybrany. Jeśli będą uważał i "pisdzielcy" robią mnie w balona to za cztery lata "astanawistabejby" dla PiS-u.
2019-11-20 20:51:21
gryfuś
może to budowlańcy z Osiedla za Sterem w Szczecinie świętowali 111 dni opóźnienia w zasypaniu dwóch studzienek i położeniu 50 metrów polbruku na Kopańskiego. Gratulacje, szkoda tylko że nie można z parkingu korzystać już pół roku
2019-11-19 22:02:22
gosc
@albo zapier.. za miskę ryżu :płaca minimalna rosnie co roku jesli jeszcze nie zauwazyles, a dzieki temu samorzady sa miliardy zl w plecy a niedlugo pani sprzatajaca zarobi wiecej niz kierownik -bedzie jak w chinach czy korei polnocnej ale tego przeciez checie,wyjdz do rosji jak nie pasuje ci wolnosc,demokracja,dobrobyt,kapitalizm,ue i nato
2019-11-19 17:45:00
albo zapier.. za miskę ryżu
- to jest także "demokracja liberalna". Jakieś migawy? Na twe szczęście "właściciel suwerena" podniósł płacą minimalną inaczej byłbyś "na zmywaku", terez masz szansą i "nierzadko pokończyć studia i podyplomowe" lub isć "na kasę"... Czasy "mamy jednakowe żołądki" są już zapomniane.
2019-11-19 14:39:42
gosc
@many many do @ many : albo zapier.. za miskę ryżu ,ludzie sa tacy głupi ze sie na to nabieraja-czytaj reklama bankowa, kto to powiedział na tasmach? buhahha
2019-11-19 13:43:22
many many do @ many
"...którzy musieli nierzadko pokończyć studia i podyplomowe." PO_pierdujesz, przecież to jest "demokracja liberalna" dawniej zwana kapitalizmem, więc tylko się liczy "many".. Gdzieś ty był gdzie ciebie niebyło (gdy nastała demokracja liber.) - tak mówł "ojdyr"..... PO_cvzytaj ogłoszenia "PRACA" w Kurierze, "weź kredyt i zmień pracę".
2019-11-19 12:35:34
do @ hmm
- jeśli czytasz uważnie i "kumasz" to zauważysz iż "facio" z Wrocławia ma stargane nerwy i lubi spokój. Widocznie ma we "Wrocku" tyle "pracowników budowlanych" iż nie da się spokojne żyć i przygotować się do czegośkolwiek. Górą Myślibórz i inne "pipidówy"!
2019-11-19 10:12:44
many
Kiedyś robole spali w barakach, teraz wynajmują drogie hotele ze śniadaniem, paniska. Większość z nich zarabia więcej niż bibliotekarze, pielęgniarki, nauczyciele, którzy musieli nierzadko pokończyć studia i podyplomowe.
2019-11-19 09:39:39
gosc
Mosir czyli hotel to wlaśność samorządu czyli gminy Myślibór ? a nadzór w Szczecinie? Pan Sebastian powinien problemy zgłosić pracownikom obiektu a ci powinni zwrócić uwage tym pracownikom jesli się nie dostosują wyprosić, jeśli w obiekcie jest regulamin i pewnie cisza nocna od 22 do 6 i zakaz spożywania alkoholu to ci pracownicy złamali ten regulamin i powinni opuscić obiekt i mieć dożywotni zakaz wstepu,niestety z pracownikami tego typu tak często jest ,szczególnie jak mają wolne pare dni praca a potem trzeba wypić ...
2019-11-19 07:59:52
hmm
Czyżby przyjechał do tej małej miejscowości, ponieważ we Wrocławiu jest trudniej zdać egzamin?
2019-11-18 23:04:38