poniedziałek, 10 sierpnia 2020.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (24.03.2017)

Chwasty tygodnia (24.03.2017)

Data publikacji: 2017-03-24 06:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-24 06:21
Wywietleń: 2445 227014

Poseł PiS Krzysztof Zaremba w PR Szczecin do prowadzącego rozmowę: „Witam pana, a dla członków Platformy Guten Morgen”. Nie powitał jednak sympatyków swojej partii, że nie wspomnę o radiosłuchaczach. Miało być dowcipnie, a wyszło jak wyszło, czyli kiepsko.

                                                                     * * *

Prezes WFOŚiGW w Szczecinie Jacek Chrzanowski wygrał proces sądowy ze szczecińską radną, która musiała go przeprosić za zniesławienie, jakiego dopuściła się na łamach portalu społecznościowego. Jakoś o swojej przegranej radna nie poinformowała na fb.

                                                                     * * *

Znany szczeciński „pośrednik mieszkaniowy” i weteran w tej branży (czytaj: pomogę ci w zamianie mieszkania, ale potem nie dostaniesz ani grosza, że o innym lokalu nie wspomnę) Jacek K. z Pogodna przegrał po ośmiu latach sprawę o wyłudzenie mieszkania. Prawomocny wyrok zapadł rok temu i jakież było zdziwienie oszukanej kobiety, kiedy kilka dni temu odwiedziła ją pani Katarzyna K.-J., która przedstawiła się jako „komunikacja interpersonalna, negocjacje, twórczość, autoprezentacja” (cytat z wizytówki), która w imieniu naciągacza przyszła do niej, by oddała cwaniakowi 55 tys. zł. Po moim telefonie do pani negocjator, ta przysłała mi SMS-a, w którym napisała, że wycofuje się ze sprawy, gdyż nic chce mieć nic wspólnego z wampirem emocjonalnym, czyli ze mną.

                                                                     * * *

Znany szczeciński pieniacz sądowy Zbigniew Domian stwierdził przed sądem, że wraz ze służbami specjalnymi przejmowałem nad morzem (po zmianie ustroju) państwowe ośrodki wypoczynkowe. Przedtem twierdził, że razem z panią sędzią Sądu Okręgowego w Szczecinie (nazwisko oszczędzę) działam w „układzie zamkniętym” i gloryfikuję przestępczość w szeregach wymiaru sprawiedliwości. Domian (twierdzi, że skończył prawo) napisał, że prezes Sądu Okręgowego w Szczecinie nie jest bezstronna w stosunku do jego osoby i doprowadza do fałszerstw w wyrokach sądowych.

                                                                     * * *

W sobotę (24 bm.) na terenie ośrodka apartamentowego „Blue Mare” w Łukęcinie odbędzie się zebranie mieszkańców z zarządzającą spółką, która chce wyciąć kilkaset drzew pod rozbudowę ośrodka. Mieszkańcy protestują, bo las jest piękny. Zebranie zapowiada się interesująco, więc na pewno na nim się pojawię.

                                                                     * * *

Na prośbę burmistrz Cedyni Gabrieli Kotowicz zamieściliśmy w czwartek sprostowanie dotyczące mojego „chwaścika” z 17 lutego br. Przypomnę, że burmistrz zamieściła 31 stycznia br. ogłoszenia dotyczące projektu zmian studium zagospodarowania, ale pomyliła daty i nie unieważniła tego anonsu w drugim ogłoszeniu 16 lutego. Zamiast przyznać się do błędu, stwierdziła, że to ja piszę nieprawdę.

Mirosław KWIATKOWSKI

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
23
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Rozbiórka Domu Marynarza

Nekrologi

Sonda

Czy szczecińska "Wenecja" doczeka się w końcu renowacji?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie