piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Chwasty tygodnia > Chwasty tygodnia (21.10.2016)

Chwasty tygodnia (21.10.2016)

Data publikacji: 2016-10-21 10:25
Ostatnia aktualizacja: 2016-10-25 14:53
Wywietleń: 1974 163868

Niebawem wybory nowego prezesa PZPN, do których włączył się były bramkarz Pogoni, a dziś celebryta i bohater kolorowych pisemek dla pań Radosław Majdan. Wspólnie z Cezarym Kucharskim (menedżer Roberta Lewandowskiego) postanowił wspierać byłego właściciela Polonii Warszawa, a także szefa spółki J.W. Construction Józefa Wojciechowskiego, który buduje w Szczecinie wieżowiec Hanza Tower. Widać, że Majdanowi Boniek się nie podoba i sam zapewne odnalazłby się w PZPN przy boku swojego kandydata.

* * *

Najmądrzejsza szczecińska radna, czyli MJW, na ostatniej sesji Rady Miasta obrzucała błotem i kalumniami biznesmena Jerzego Bogackiego, który od wielu lat usiłuje wybudować na ugorach i wysypisku śmieci (z tyłu domku radnej i koło Cmentarza Centralnego) pawilon do napraw samochodów. Tyle tylko że radna, która z ustami pełnymi frazesów startowała na prezydenta Szczecina i mówiła o tworzeniu nowych miejsc pracy, jakoś nie chce, by inni je tworzyli, a sama też ich nie tworzy. Więcej na ten temat za tydzień.

* * *

Sławomir Nitras to taki senator, któremu skończyła się już kariera w Warszawie. Teraz uparł się, że chce wystartować w wyborach na prezydenta Szczecina, ale na razie nie wiadomo, kto go poprze. Na mój głos na pewno nie ma co liczyć.

* * *

Firma „MultiMedia” przyjmuje zgłoszenia abonentów do odbioru TV kablowej przez telefon, ale jak chcemy zrezygnować, to musimy umowę wypowiedzieć za pomocą listu poleconego lub odstać swoje w kolejce w punkcie obsługi interesanta. Za pomocą poczty internetowej uczynić tego nie można. Ułatwienia działają tylko w jedną stronę?

M. KWIATKOWSKI

Komentarze

Games
Pisz, pisz. Inni też już piszą.
2016-10-25 13:57:53
dzisna
Pani Gosia oklapła, powietrze uszło, widocznie na starość nie chce się szarpać. A może jak Clintonowa "na dopingu"? A Nitras "skończył się" i brak mu pomysłu na politykę i jego miejsce na scenie. Drzwi przed nim się zamykają i kurtyna zapada - to czuje, widzi.
2016-10-22 18:41:03
Panie Mirku
Kogo obchodzi to, kto może liczyć na Pana głos w wyborach samorządowych?
2016-10-22 00:12:27
Od Pana mirka
Już o tym pisałem i za tydzień napiszę. A Panu polecam obejrzeć ten burdelu, którego pani Mjw broni
2016-10-21 17:28:10
gość
A pan Mirek nieustająco na straży interesów biznesowych. Jak nie jednego to drugiego biznesmena. Może pan przybliży sprawę przekazania gruntów dealorowi samochodowemu na których ma obecnie siedzibę? Czy to zbyt niewygodne?
2016-10-21 10:38:30

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”