Niedziela 05 grudnia 2021r. 
REKLAMA

Chwasty tygodnia (16.12.2016)

Data publikacji: 2016-12-16 10:34
Ostatnia aktualizacja: 2016-12-19 15:51

Ze łzami w oczach wygłosił swoją ostatnią mowę przed radnymi sejmiku jego były wicemarszałek Robert Grzywacz (PSL), który podpadł swojemu partyjnemu szefowi Jarosławowi Rzepie i radni na jego wniosek go odwołali. Po kilku minutach okazało się, że Grzywacz – wspólnie z działaczami lewicy – założył trzyosobowy klub Samorządowcy. Wniosek sam się nasuwa – że słusznie podpadł…

***

– Każdy naród ma swoją hołotę. Nawet hołota ma prawo wyjść na ulicę i protestować. Ci co plują na Polskę to hołota. KOD to też między innymi hołota – stwierdził w radiowej wypowiedzi poseł PiS Krzysztof Zaremba. No cóż, małe dzieci mają taką zabawę, że jak ktoś im dokucza, to mówią – kto się przezywa sam się tak nazywa. Dzieci rozumiem, ale żeby dorośli?

***

– Pamiętam czasy, kiedy jeszcze bliżej współpracowaliśmy z radną Małgorzatą Jacyną-Witt. Tuż przed wyborami doszło do nieszczęsnych decyzji radnej i zdecydowała o rozstaniu z nami. Dlatego nie sądzę, żeby była naszą kandydatką na prezydenta Szczecina. Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki – powiedział Leszek Dobrzyński, szef PiS w naszym okręgu. Radna, która jest oczywiście bardzo skromna, odpowiedziała: – Poważnie traktuję moje miasto i znam je jak nikt inny. Na szczęście wyborcy także radną znają.

***

– To jest oszustwo. Oszukuje się ludzi w niektórych telewizjach – oświadczył na manifestacji 10 grudnia prezes PiS Jarosław Kaczyński. Faktycznie, miał rację, na kanale rządowej TVP Info wytłumiono gwizdy przeciwników PiS, które można było jednak usłyszeć, przerzucając się na kłamliwą TVN.

***

Poseł z naszego regionu i wicemarszałek Sejmu Jarosław Brudziński, zapytany przez dziennikarzy o prokuratora Piotrowicza, nie odpowiedział na pytanie i wsiadł szybko do swojej limuzyny, zdejmując przedtem swoją słynną czapę na syberyjskie mrozy, jaką nosił Janek Kos, czyli Janusz Gajos, w filmie „Czterej pancerni i pies”.

***

W Niechorzu czynny jest jedynie bankomat przy głównej ulicy, czyli alei Bursztynowej, który nie ma jednak żadnego oznakowania, czyli nie wiemy, do kogo należy. Po śledztwie okazało się, że właścicielem urządzenia jest Bank Zachodni WBK. W lipcu br. rzeczniczka banku obiecała nam, że pojawi się na nim logo banku, ale dalej jest nieoznakowany. Wstydzą się czy o co chodzi?

M. KWIATKOWSKI

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Sud
2016-12-19 15:45:19
Skromnosc przede wszystkim

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA