czwartek, 24 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Pociąg spóźniony, bo wagon… odczepiony

Pociąg spóźniony, bo wagon… odczepiony

Pociąg spóźniony, bo wagon… odczepiony
Data publikacji: 2016-04-25 18:50
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:01
Wywietleń: 2048 131065

- Będziemy później w Warszawie, bo wagony się odłączyły - zaalarmowała rodzinę nastoletnia szczecinianka, podróżująca w poniedziałek (25 kwietnia) pociągiem TLK. Jak się okazało, PKP Intercity nie zgubiło ich po drodze. Z powodu sygnalizowanej przez urządzenia usterki w jednym z wagonów, trzeba było go odczepić w Koninie.
Po godz.17 w poniedziałek przejęty relacją córki ojciec zawiadomił naszą redakcję, że z pociągu TLK „Czechowicz" odłączyły się na trasie dwa wagony ! Z tego powodu dotrze on do Warszawy nie o godz. 17.29, lecz dopiero o 18.30. Nasz Czytelnik nie krył, że po informacji od latorośli przed oczami stanęły mu obrazy z filmu „ Uciekający pociąg" ...
- Przed Koninem urządzenia zasygnalizowały, że w jednym z wagonów pociągu jest usterka - wyjaśnia Beata Czemerajda, rzecznik PKP Intercity SA. - Dla bezpieczeństwa pasażerów na konińskiej stacji musieliśmy go wyczepić ze składu, a podróżnych przesadzić do innych wagonów. Manewry te trwały 46 minut, stąd opóźnienie pociągu.
(mag)

Fot. archiwum

Komentarze

???????????????????
Jak tramwaj z szyn wypadnie, a córka się spóźni na bajkę w TV to tatuś też zadzwoni do gazety?? Coś mi to przypomina Amerykę i napis na puszce ,,tu otwierać,,...
2016-04-26 10:59:09
mirek
Jak ja jechałem do Warszawy zesuła sie lokomotywa ,przesadzili mnie gdzieś w polu do innego pociągu tej samej spółki dotarłem do stolicy z dwu godzinnym mpóźnieniem,a źe kupiłem bilet weckendowy nie dostałem rekąpensaty po złoźeniu reklamacji i taka ta trasa jest pechowa a ic to państwo w państwie. Niech ich szlak!
2016-04-26 07:49:06

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
16
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie