czwartek, 20 lutego 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem > Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie

Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie [GALERIA]

Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie
Data publikacji: 2019-08-16 19:02
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-17 16:25
Wywietleń: 725 408745

Dziś drugi dzień osiemnastego Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie. Znani polscy sportowcy uczestniczyli na plaży w przeróżnych grach i konkursach dla plażowiczów. Wiktor Jasiński żużlowiec Stali Gorzów prezentował swój motocykl, Szymon Ziółkowski prowadził zawody w rzucie młotem dla maluchów (młot był uszyty z materiału), Mariusz Czerkawski zachęcał do gry w golfa, Antoni Piechniczek wspominał dawne złote lata polskiej piłki nożnej a Ryszard Wolny razem z zapaśnikami z Wikinga Wolina pokazywał tajniki tego sportu.

Dziś wieczorem odbędą się wybory Miss Festiwalu. Kandydatki zaprezentowały się w południe w plażowym namiocie. Gwiazdą wieczoru będzie Andrzej „Piasek” Piasecki.

W sobotę (17 sierpnia) początek imprezy na plaży od godz.10.30. Będzie oczywiście przedszkoliada dla maluchów, o godz.12 zaczną się biegi dla najmłodszych, a o godz.14 XXI bieg „Cztery mile Jarka”. O godz.19 kulminacyjny punkt Festiwalu, czyli odsłonięcie replik medali, które odsłonią: piłkarz ręczny, medalista mistrzostw świata Karol Bielecki, dwukrotny złoty medalista olimpijski w pchnięciu kulą Tomasz Majewski, wicemistrz świata w siatkówce w 2006 roku Łukasz Kadziewicz, brązowy medalista olimpijski z Londynu w podnoszeniu ciężarów Bartłomiej Bonk i trener piłkarzy nożnych Antoni Piechniczek. Odsłonięta zostanie także replika pierwszego medalu olimpijskiego z 1924, którzy na Olimpiadzie w Paryżu zdobyli kolarze w wyścigu drużynowym na torze.

Tekst i fot. Mirosław KWIATKOWSKI

Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie Trwa drugi dzień Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie

Komentarze

Z foto wziete
Ale "dziadki" pozalatwiali se... i Nastolatki !!
2019-08-17 16:16:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Protest nauczycieli: „Nasze postulaty są wciąż aktualne”

Sonda

Czy popierasz pomysł stopniowej likwidacji roweru miejskiego w Szczecinie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie