wtorek, 25 lutego 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem > Festyn zielny w Gąbinie

Festyn zielny w Gąbinie [GALERIA]

Festyn zielny w Gąbinie
Data publikacji: 2019-08-16 16:37
Ostatnia aktualizacja: 2019-08-22 07:21
Wywietleń: 689 408674

Na terenie Parku Edukacji i Rekreacji w Gąbinie (5 km za Trzebiatowem w stronę Brojc) odbył się piknik zielny, w którym na licznie przybyłych uczestników czekało wiele atrakcji, w tym pokaz tworzenia bukietów, konkurs na najpiękniejszą wiązankę, pokazy makijażu, tańce w wykonaniu stowarzyszenia „Aramis”, szanty, pokazy warzenia piwa, jarmark rękodzielniczy i warsztaty ceramiczne dla dzieci.

Miejsce jest warte odwiedzenia, gdyż jest tam wiele przeróżnych atrakcji jak chociażby ścieżka spacerowa po trudnym terenie, gadające drzewo, piramida energetyczna, stare maszyny rolnicze i sklep z kwiatami i krzewami ogrodowymi. Na miejscu można było obejrzeć jak wykonuje się w drewnie ule z pnia drzewa oraz ujrzeć sokolnika z sokołem, który chętnie siada na ręce gościom.
Gwiazdą pikniku był wokalista i konferansjer Krzysztof Koniarek, który w swoim repertuarze ma zarówno utwory autorskie, jak też biesiadne oraz coverowe. Piosenki artysty pojawiają się od lat w wielu stacjach radiowych oraz telewizyjnych, w tym śląskich oraz związanych z muzyką disco-polo.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie Festyn zielny w Gąbinie

Komentarze

Burmistrz
Ale najważniejszych Colorado stars nie było A to ikona miasta gwiazdy disco polo województwa zachodniopomorskiego ! Wstyd!
2019-08-22 02:12:26
Jarojarek
Media lokalne przemilczały taką super imprezę, która jak czytam szerokim echem odbiła się w naszym województwie, czego można było się spodziewać ale nie przewidzieć. .
2019-08-21 20:51:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wystawa Makiet Kolejowych 2020

kondolencje

Sonda

Czy zakaz handlu w niedzielę jest dla Ciebie uciążliwy?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie