wtorek, 22 września 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem 2018 > Motocykl żużlowy na plaży

Motocykl żużlowy na plaży

Motocykl żużlowy na plaży
Data publikacji: 2018-08-18 17:19
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-24 10:24
Wywietleń: 1440 343854

Sobota jest ostatnim dniem XVII Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie. Przed wieczornym odsłonięciem replik swoich medali, w namiocie festiwalowym odbyło się spotkanie wczasowiczów ze wszystkimi uczestnikami imprezy. Owację dostał przybyły tego dnia Paweł Fajtek, świeży wicemistrz Europy w rzucie młotem i ubiegłoroczny mistrz świata. Bartosz Zmarzlik - drugi wicemistrz indywidualnych mistrzostw świata oraz drużynowy mistrz świata w żużlu wjechał na spotkanie swoim motorem żużlowym.

W spotkaniu uczestniczyła także wybrana w piątek Miss Festiwalu Justyna Niegolewska ze Szczecina, absolwentka logistyki na Akademii Morskiej w Szczecinie.

O godz. 19 odsłonięcie replik medali przez Pawła Fajtka, Bartosza Zmarzlika oraz Agnieszkę Skrzypulec - mistrzynię świata w żeglarstwie, Oktawię Marię Nowacką - brązową medalistkę olimpijską w 2016 r. w pięcioboju nowoczesnym i Grzegorza Tkaczyka, który 11 lat temu wywalczył wicemistrzostwo świata w piłce ręcznej. Potem odbędzie się koncert Gosi Andrzejewicz, a następnie pokaz sztucznych ogni i na deser koncert zespołu Kombii.

Tekst i fot. M. KWIATKOWSKI

Motocykl żużlowy na plaży Motocykl żużlowy na plaży Motocykl żużlowy na plaży Motocykl żużlowy na plaży Motocykl żużlowy na plaży Motocykl żużlowy na plaży Motocykl żużlowy na plaży

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie