sobota, 18 stycznia 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem 2018 > Letni cennik na promach. Zmiany dla zmotoryzowanych

Letni cennik na promach. Zmiany dla zmotoryzowanych

Letni cennik na promach. Zmiany dla zmotoryzowanych
Data publikacji: 2018-07-04 18:45
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-24 10:24
Wywietleń: 1006 336860

Wraz z wakacjami pojawił się letni cennik w Unity Line, spółce z grupy Polskiej Żeglugi Morskiej. Przewoźnik promowy informuje, że zmieniły się ceny biletów dla zmotoryzowanych.

– Mniej zapłacimy za przewóz samochodu osobowego w jedną stronę, a więcej m.in. za przyczepę kempingową i motocykl – podaje Krzysztof Gogol, rzecznik prasowy grupy PŻM. – Najbardziej ucieszą się rowerzyści – ich jednoślady pojadą do Szwecji nadal bez żadnych opłat.

Cennik został wprowadzony 26 czerwca i będzie ważny do 2 września.
Jakie obowiązują ceny w tym okresie? Bilet na samochód osobowy (wraz z kierowcą) kosztuje 446,20 zł w jedną stronę. Każda dodatkowa osoba w pojeździe może wykupić miejsce na promie za 124,20 zł. Za transport przez Bałtyk minibusu trzeba zapłacić 670,22 zł, motocykla – 333,50 zł, a przyczepy – 299 zł.

– Zaoszczędzić można na kilka sposobów – zaznacza K. Gogol. – Po pierwsze, kupując od razu bilet w obie strony. Po drugie, rezerwując przejazd online (otrzymujemy wtedy 5 procent zniżki).

Po trzecie, posiadając jedną z kart uprawniających do rabatu (m.in. Srebrną lub Złotą Kartę Selgros czy Kartę Kibica Pogoni Szczecin). Dobrym rozwiązaniem jest również zaplanowanie wyjazdu w poniedziałek, wtorek lub środę – do końca lipca działa bowiem kod promocyjny ULP20. Obniża on cenę biletu aż o 20 procent.

Przed podróżą do Skandynawii najlepiej zajrzeć na stronę przewoźnika: www.unityline.pl (na której widnieje szczegółowy cennik i wykaz promocji), bądź skonsultować się z doradcą pod jednym z numerów: 91 88 02 909 (linia dla telefonów komórkowych) lub 801 989 771 (dla telefonów stacjonarnych). Warto dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, bo lato to okres wzmożonego ruchu pomiędzy Polską a Szwecją.

Operator promowy Unity Line zarządza siedmioma statkami (właścicielem czterech jest PŻM, a trzech – Euroafrica Shipping Lines). Kursują na liniach: Świnoujście – Ystad i Świnoujście – Trelleborg.

(e)

Fot. Unity Line

Komentarze

A pieszy... Nie ma sie z czego cieszyc ?
A co z drogimi biletami.... dla pozostalych Pasazerow ? Zajmuja najmniej miejsca i najmniej waza - a Najwiecej Musza Placic !!
2018-07-05 02:04:56

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
5
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie