piątek, 30 października 2020.
Strona główna > Lato z Kurierem 2018 > Książka na wakacje. Może być Twoja!

Książka na wakacje. Może być Twoja!

Książka na wakacje. Może być Twoja!
Data publikacji: 2018-06-26 10:21
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-24 10:24
Wywietleń: 753 335509

„Będzie bolało. Sekretny dziennik młodego lekarza” Adama Kaya to brytyjski bestseller, który natychmiast po premierze trafił na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się książek „Sunday Timesa”.

Są to zapiski autora, który kilka lat pracował jako młody lekarz w państwowych szpitalach brytyjskiej służby zdrowia – jako ginekolog, położnik, chirurg.

W swojej karierze zetknął się z wieloma osobliwymi, przerażającymi, komicznymi i bardzo trudnymi do wyobrażenia przypadkami i sytuacjami. W książce opisuje je z poczuciem humoru i dystansem (Kay jest także komikiem, stand-uperem, autorem scenariuszy filmowych i telewizyjnych). Mamy tu szczery do bólu opis „walki” autora na pierwszej linii frontu brytyjskiej służby zdrowia.

Treść książki może stanowić pocieszenie dla polskiego pacjenta i lekarza, że „nie tylko u nas jest tak źle”... Co ważne, narracja tak tu jest poprowadzona, iż czytelnik doskonale sobie może wyobrazić sytuację i codzienność lekarza, czasem jego bezsilność, innym razem przerażenie skalą choroby albo śmiercią pacjenta. Nie zawsze jest bowiem tu tylko do śmiechu, czasem bardzo boli. Oj, boli!

Dla naszych Czytelników mamy jeden egzemplarz książki. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać SMS na numer 72601 z hasłem: kurier.ksiazka. Na SMS-y czekamy tylko dzisiaj (26 czerwca br.). Książkę otrzyma ta osoba, która najszybciej przyśle SMS-a tuż po godz. 12.30. Koszt SMS-a - 2,46 zł z VAT.

(MON)

Fot. Archiwum

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
8
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Finał Nagrody Gryfia 2020

Sonda

Czy boisz się zakażenia koronawirusem?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie