czwartek, 05 grudnia 2019.
Strona główna > Lato z Kurierem 2018 > Gwiazdy w Międzyzdrojach

Gwiazdy w Międzyzdrojach [GALERIA]

Gwiazdy w Międzyzdrojach
Data publikacji: 2018-07-08 17:33
Ostatnia aktualizacja: 2019-06-24 10:24
Wywietleń: 2617 337498

Zakończył się 23. Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach. Zwieńczeniem czterodniowych spotkań ze znanymi artystami była wieczorna Uroczysta Gala Odciśnięcia Dłoni przy - w tym roku odnowionej i rozbudowanej - Alei Gwiazd.

– Jest to już trzecia odsłona naszej Alei Gwiazd. I mam nadzieję, że tym razem ostatecznie osiągnęliśmy kształt, jaki sobie na początku założyliśmy – zaznaczył podczas otwarcia sobotniej (7 lipca) gali Jan Magda, przewodniczący Rady Miejskiej w Międzyzdrojach.

W tym roku swój ślad na Alei Gwiazd pozostawili: Iga Cembrzyńska, Katarzyna Skrzynecka, Grażyna Wolszczak, Natalia Rybicka, Mirosław Baka, Maciej Miecznikowski, Krzysztof Cugowski oraz Paweł Deląg (ze względów służbowych nie dojechał na sobotnią uroczystość), a także Piotr Gawron-Jedlikowski - tegoroczny Idol Publiczności. A pod tym wszystkim podpisał się – w formie rzeźby – Adam Myjak, współtwórca festiwali i autor Alei Gwiazd oraz tutejszych aktorskich odlewów dłoni.

– Gratuluję organizatorom tego, że ten festiwal tak pięknie rozwija skrzydła przez tyle lat, i dziś jest dla nas prawdziwą wielką ucztą artystyczną. Jestem wzruszona i głęboko przekonana, że dla każdego artysty honorowa wizyta na Alei Gwiazd w Międzyzdrojach to ogromne wyróżnienie, zaszczyt i radość, że przez ileś lat naszej pracy zawodowej na scenach teatralnych, ekranie filmowym i telewizyjnym, czy na scenach muzycznych, tą naszą pracą zasłużyliśmy sobie na Państwa sympatię i uznanie. Ogromnie za ten zaszczyt dziękuje – powiedziała Katarzyna Skrzynecka tuż przed odciśnięciem swojej dłoni.  - Jest to wyróżnienie namacalne, bowiem każdy może je dotknąć! – zauważył ze śmiechem Mirosław Baka.
Oprawą sobotniej gali był łączący pokolenia koncert Krzysztofa Cugowskiego.©℗

Tekst i fot. M. Aftewicz

 

Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach Gwiazdy w Międzyzdrojach

Komentarze

...
Takie gwiazdy, że przydałyby się podpisy pod zdjęciami, bo kto je zna ;/
2018-07-09 00:26:17

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Pomaszerowali w imię ekologii

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy powinno się zakazać sprzedaży małych wódek tzw. małpek?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie