niedziela, 20 maja 2018.
Strona główna > Lato z Kurierem 2017 > Wstrząsy przed sanatorium

Wstrząsy przed sanatorium

Wstrząsy przed sanatorium
Data publikacji: 2017-07-06 12:05
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-06 19:34
Wywietleń: 938 274052

Same dobre wspomnienia miałby pan Andrzej z Jeleniej Góry, który przyjechał do sanatorium w Kamieniu Pomorskim, gdyby nie... ostatnie 70 metrów podróży.

– Przyjechałem do Kamienia samochodem – opowiada kuracjusz. – Całą trasę przejechałem szczęśliwie, a drogi mamy teraz wspaniałe, więc podróż byłaby całkowicie udana, gdyby nie ostatnie 70–100 metrów. Na ulicy Bankowej, tuż przed sanatorium „Chrobry”, samochodem zaczęło telepać. Tam są same dziury! Przecież to wstyd dla gminy.

Swoimi obserwacjami pan Andrzej podzielił się m.in. z policją, recepcją „Chrobrego” i burmistrzem miasta.

– Burmistrzowi, oprócz doręczenia pisma, także osobiście opisałem sytuację i poprosiłem o remont ulicy. Burmistrz mi odpowiedział, że naprawia drogi sukcesywnie – relacjonuje pan Andrzej. – Może tak zatem być, że samochód będę musiał po takiej jeździe do sanatorium remontować...

Kuracjusz dodaje, że z tej drogi korzystają także piesi – bo chodnika tam nie ma – często mniej sprawni ruchowo, o połamanie nóg nietrudno. Ciężko jest także jeździć po niej wózkiem inwalidzkim.

– Naprawdę nie można tej drogi naprawić? – pyta. – Dodam, że z pobytu w sanatorium, personelu placówki i zabiegów jestem bardzo zadowolony. 

(reg)

Na zdjęciu: Ratusz w Kamieniu Pomorskim

Fot. Sylwia Dudek

Komentarze

Do Andrzeja
Witamy w Kamieniu. Dobre senatorium, fajnie lecza, tez odwiedzalem kuracjusza. Dojechalem, odebralem szczesliwie,samochod caly i zdrow. Jechalem spokojnie i nic sie nie stalo. Mysle ze Pan Andrzej przyjechal z widoczna i nastawiona na nazekanie tendencja. Przepraszam tak wyglada z opisu w artykule. Wszedzie zlozyl skargi, gdzie trzeba, tylko nie na siebie, ze jak sa dziury, bo moze i sa, to trzeba troche umiejetnosci wlaczy. Dobrego pobytu, dla Pana Andrzeja i personelu senatorium. Jestescie wielcy, ze staracie sie jak umiecie leczyc wszystkich co do Was przybywaja.
2017-07-06 18:59:48
dno
Skoro w Szczecinie kocie łby na Łaziebnej, Tkackiej, Staromłyńskiej, Orła Białego, czy Krasińskiego powodują wymianę zawieszenia w regularnych odstępach, to w Kamieniu ma być lepiej?
2017-07-06 12:00:04

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy