poniedziałek, 18 czerwca 2018.
Strona główna > Lato z Kurierem 2017 > „Senioriada” na medal!

„Senioriada” na medal! [GALERIA]

„Senioriada” na medal!
Data publikacji: 2017-07-03 16:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-03 16:38
Wywietleń: 898 273513

W miniony piątek i sobotę (30 czerwca i 1 lipca) w Gryfińskim Domu Kultury odbyła się I Gryfińska Senioriada Artystyczna.

W programie imprezy, zorganizowanej przy okazji jubileuszu 5-lecia miejscowego Teatru Eliksir, w którym aktorami są studenci Gryfińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, znalazły się przedstawienia teatralne i kabaretowe, projekcje filmów, wystawy plastyczne, prezentacje poetyckie i wokalne, wspólne śpiewanie ulubionych piosenek, karaoke. W pierwszej edycji imprezy udział wzięli artyści i grupy twórcze z Gryfina, Dąbia, Goleniowa, Stargardu i Szczecina.

„Senioriada” okazała się świetną imprezą, na medal! Śmiech na widowni, brawa w trakcie przedstawień, głosy zachwytu nad pięknymi pracami plastycznymi, gorące rozmowy w kuluarach – w miniony weekend dom kultury w Gryfinie oddany został we władanie tym, którzy mimo upływu lat wciąż odkrywają świat na nowo, próbując swoich sił w różnych dziedzinach. I to z jakim efektem! Młodnieją przy sztalugach, na scenie, podczas wspólnych wypraw i zabaw, tworząc nie tylko do szuflady. Na emeryturze można pożytecznie i miło w gronie znajomych spędzać wolny czas, a także bardzo aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym, czego próbkę można było podziwiać w miniony weekend w GDK.

Tekst i fot. (akme)

„Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal! „Senioriada” na medal!

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Finalistki Gryfii na plenerze cz.2
Finalistki Gryfii na plenerze literackim
Plener literacki wystartował
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy