niedziela, 26 stycznia 2020.
Strona główna > Kultura > MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii

MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii [GALERIA]

MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii
Data publikacji: 2019-09-15 22:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-16 08:15
Wywietleń: 440 415187

W Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie odbyła się kolejna edycja imprezy pn. MUSIC.DESIGN.FORM Festival. Motywem przewodnim drugiej edycji festiwalu była audioluminescencja i to ona prowadziła uczestników imprezy, którzy symbolicznie wraz z dźwiękiem wychodzili ku światłu.

Podczas festiwalu wystąpiły m.in. takie gwiazdy jak Trio Jazzowe Marcina Maseckiego, pianisty i kompozytora, autora m. in. muzyki do filmu "Zimna wojna". Słynący z muzycznych eksperymentów zespół Kwadrofonik premierowo wykonał swoją najnowszą, świetlistą kompozycję "Urlicht". A GIM - producent, który swój set z gościnnym udziałem wokalu i perkusji na żywo zagrał... w garażu podziemnym. Na koniec, trzeciego dnia podczas finałowego koncertu w złotej sali symfonicznej wystąpiła Laura Mvula – obdarzona przecudnej barwy głosem soulowa wokalistka.

W programie festiwalu znalazły się również, wystawy, warsztaty dla dzieci i dorosłych, prezentacje, wykłady czy panele dyskusyjne.

(MON)

Na zdjęciu: Laura Mvula podczas niedzielnego koncertu.

Fot. Grzegorz SIWA

MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii MUSIC.DESIGN.FORM Festival w filharmonii

Komentarze

.
Tak się akurat złożyła, że tęczowa iluminacja szła w parze z tęczowym marszem dewiantów.
2019-09-16 06:47:48

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie