niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Kraj > „Europa będzie biała albo…”

„Europa będzie biała albo…”

„Europa będzie biała albo…”
Data publikacji: 2017-11-12 19:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-22 17:34
Wywietleń: 1340 300906

Nie ma zgody, żeby w przestrzeni publicznej funkcjonowało wsparcie dla wspólnoty narodowej w sensie etnicznym; popieramy myślenie narodowe w sensie narodu kulturowego – powiedział w niedzielę wicepremier, minister kultury Piotr Gliński.

Pod hasłem „My chcemy Boga” ulicami Warszawy w Marszu Niepodległości przeszło w sobotę – jak szacuje policja – ok. 60 tys. osób.

Manifestujący nieśli transparenty, na których przeczytać można było m.in. „My chcemy Boga”, „Lwów i Wilno pamiętamy”, „Wszyscy różni, wszyscy biali”, „Europa będzie biała albo bezludna”, „Biała Europa braterskich narodów”.

Skandowano hasła: „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”, „Bóg, honor i ojczyzna”, „Polski przemysł w polskich rękach”, „Naszą drogą nacjonalizm”, „Precz z lewactwem”, „Polska katolicka, nie laicka”, „Cześć i chwała bohaterom, biało-czerwone barwy niezwyciężone”. W trakcie marszu uczestnicy odpalali świece dymne, race i petardy.

(pap)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Nazi- onalisten...
"Naszą drogą nacjonalizm” czyli NAZI ZM... powiązany w grupy stanowi FASZYZM...szanowny ministrze- vicepremierze.... Jeśli na ich czele stanie jakiś FIUHRER - zaczną się "kryształowe noce" na tych "innych" Polakach-niekatolikach, na prawosławnych białostockich, na Cyganach, Ślązakach, Kaszubach... i zapłonie Rzeczpospolita... Oto wizja działań Prezesa i Sekty...
2017-11-22 17:20:51
o
zmiany klimatyczne są nieuniknione i wraz z ociepleniem czekają nas srogie zimy i Europa będzie biała. tak twierdzą naukowcy a nie rasiści. marsz wcale nie był ani faszystowski ani nazistowski jak chcą to ujmować media a PROEKOLOGICZNY bo hasło my chcemy Boga w swojej retoryce był zawołaniem o przywrócenie normalności- aby lato było latem a zimą zima.niestety zabrnęliśmy jako cywilizacja za daleko! Europie grozi wyludnienie bo o ile w niskich temperaturach da się żyć to w upale już nie a ku temu wszystko zmierza. Tylko podli i nikczemni ludzie zatrudnieni w zawodowo antypolskich ujadaczkach i polakożercy są w swej perfidii zdolni przypisać polskiemu społeczeństwu każde łajdactwo jakie dopuszczali się w dziejach ich mocodawcy
2017-11-14 18:54:06
Batow
Moskwa ma was w dupie. Poniali duraki?
2017-11-14 16:02:45
mieszkaniec
Maszerowanie w towarzystwie zielonej antyNatowskiej rosyjskiej V kolumny-ciekawy dysonans poznawczy i brak znajomości historii oraz obecnej geopolityki Władimir was kocha, w Moskwie brakuje już szampanów
2017-11-14 12:08:17
Jarun
PZPR nie promowało zboczeń, wynaturzeń i walki nie sprowadzali do haseł: Nasza jest macica! Lewak -ty jesteś degenerat a nie socjalista. Gdzie w dziełach Lenina,Kautsky'ego, Marksa znajdziesz takie hasła. Goń się tęczowa zarazo do "kawiorowej lewicy".
2017-11-14 11:45:36
Do... Ja lewak
No to szerokiej drogi i udanej teczowej po-drozy do Swoich... i w Afryce ! No i dodatkowe pytanie: jak po-zbyc sie i to jak najszybciej, krecacych sie Non-Stop 2-ch Pedalow przy rowerze ??
2017-11-14 01:00:36
Ja lewak
Kwestionuję znaczenie w życiu społecznym takich wartości jak pochodzenie, język, tradycja, historia, płeć, kolor skóry, naturalne miejsce bytowania, religia, naród, przodkowie, odrębność etniczna. Buduję nowe, multikulturowe społeczeństwo. I jak każdy komunista wierzę w mrzonkę jego powstania. Zamachy terrorystyczne to dla mnie przejściowe trudności, z którymi trzeba nauczyć się żyć i efekt niedostatecznej otwartości skostniałych społeczeństw na nowych przybyszów - sól nowego społeczeństwa. Nienawidzę zacofanych wschodnich Europejczyków, bo ich postawa demoralizuje przekonane już do nowej idei społeczeństwa nowoczesnego Zachodu, stwarza złudne wrażenie, że istniała też inna droga dla rozwoju i pokoju. To kłamstwo!!! Nie istniała!!! Kto tym zarządza? Nasze serca i umysły, a doniesienia, że z ukrycia jakaś wredna nacja są z gruntu fałszywe, bo nacji ma nie być, prawda..? @Jarun nazywanie nas po imieniu to nie moda, to potwierdzenie naszego istnienia przez struchlałe ze strachu archaiczne społeczeństwa. Pozdrawiam tęczowo!
2017-11-13 22:07:32
Jarun
Teraz nastała moda, żeby wyzywać od lewka. Ad rem. Dużo hałasu o nic. Takie medialne smrodliwe chuchy z du...podpoduchy.
2017-11-13 18:27:35
Biały cały rok
Chciał byś Gliński. Jestem biały i nie zamierzam się tego wstydzić, a Europa jest naturalnym miejscem zamieszkania nie żółtych, nie czerwonych, nie czarnych ale właśnie białych ale to się w zlewaczałych główkach nie mieści.
2017-11-12 23:55:25
Pikuś
Zmobilizuj się w toalecie bo za bardzo cię wzdęło. Istnieje realna groźbą, że wybuchniesz i będzie dużo multi-kolorowego smrodu.
2017-11-12 23:08:57
Czas na mobilizacje...
Jak nie zostanie i to jak najszybciej ZASTOPOWANA naplywajaca w setkach tysiecy do Europy ( !!! ) Afrykanska "PO-prawnosc PO-lityczna typu Multi-Kulti i Kunta-Kinte" to za kilkadziesiat lat, Europa moze byc najpierw czerwona od przelewu krwi w Walkach z IS-lamem... a w ostatecznosci czarne brody z czarnymi chustami i ich czarnymi lumpami, moga przejac "reszte" Naiwnej Europy - ale tylko do Bugu ??
2017-11-12 21:21:40

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
15
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy