sobota, 25 maja 2019.
Strona główna > Gospodarka > Bilety na pociągi POLREGIO w … salonikach prasowych

Bilety na pociągi POLREGIO w … salonikach prasowych

Bilety na pociągi POLREGIO w … salonikach prasowych
Data publikacji: 2017-10-19 21:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-11-18 19:34
Wywietleń: 1702 297369

Od czwartku 19 października bilety na pociągi POLREGIO (marka spółki Przewozy Regionalne) są dostępne w salonikach prasowych Kolportera. Tym samym liczba stacjonarnych punktów ich sprzedaży zwiększyła się o blisko 800.

Spółka PR, właściciel marki konsumenckiej POLREGIO, rozszerzyła 19 bm. współpracę z Teroplan SA - właścicielem serwisu e-podróżnik.pl - oraz z firmą Kolporter, właścicielem sieci saloników prasowych. Tym samym liczba stacjonarnych punktów sprzedaży biletów przewoźnika zwiększyła się o prawie 800.

– Saloniki Kolportera zlokalizowane są w centrach miast 
i miasteczek, co w radykalny sposób ułatwi korzystanie z naszych usług zwłaszcza tam, gdzie kas biletowych nie ma – mówi Anna Lenarczyk, członek zarządu-dyrektor handlowy Przewozów Regionalnych.
Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w Polsce. Zarządza siecią ok. 900 saloników prasowych i salonów Top-Press.

– Nasi klienci chwalą sobie możliwość zakupu biletów podróżniczych w naszych punktach. Jest to przede wszystkim duże ułatwienie dla osób starszych, nieposiadających konta online lub nieobeznanych w zakupach przez Internet – dodaje Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Z kolei Teroplan SA jest właścicielem portalu e-podróżnik.pl, który dysponuje największą i najpopularniejszą wyszukiwarką połączeń. Swoim użytkownikom udostępnia także bilety krajowych i zagranicznych przewoźników autobusowych oraz kolejowych.
– Połączenie sił trzech wielkich graczy na rynku to dowód na to, że jesteśmy wyznawcami tej samej filozofii, która zorientowana jest przede wszystkim na dostarczaniu podróżnym najwygodniejszej dla nich formy zakupu biletów - stwierdza Tomasz Hajnos, wiceprezes Teroplan SA. - Z Kolporterem współpracujemy od ponad roku, od kilku miesięcy sprzedajemy bilety POLREGIO, teraz wchodzimy na nowy etap współpracy dając system, który łączy sieć saloników Kolportera z szeroką ofertą pociągów POLREGIO.

Spółka Przewozy Regionalne, będąca w nadzorze właścicielskim Agencji Rozwoju Przemysłu SA, poza tradycyjnymi kanałami sprzedaży biletów, jak kasy, biletomaty i terminale obsługi pociągów, umożliwia ich zakup poprzez stronę internetową polregio.pl i e-podróżnik.pl, platformę i aplikację mobilną KOLEO oraz aplikację mobilną SkyCash. Bilety na pociągi

POLREGIO można kupić także w kasach wszystkich innych przewoźników kolejowych w Polsce.

(mg)

Fot. POLREGIO

Bilety na pociągi POLREGIO w … salonikach prasowych Bilety na pociągi POLREGIO w … salonikach prasowych Bilety na pociągi POLREGIO w … salonikach prasowych

Komentarze

pkp
Oby tylko nie sprzedawali więcej, niż jest miejsc w pociągu.
2017-10-20 06:36:42

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
10
na godz. 00:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny
Wielkie gotowanie nad Odrą
Teatralny przemarsz
Poprzedni Następny

Sonda

Czy będziesz głosować w wyborach do europarlamentu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie