poniedziałek, 23 października 2017.

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać codziennie rano najświeższe informacje na własną skrzynkę pocztową, wystarczy że podasz w poniższym polu adres e-mail.


Dodanie subskrypcji jest jednoznaczne z akceptacją poniższego regulaminu.

Regulamin Newslettera


Na podstawie art. 8 ust. 1 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. nr 144, poz. 1204 z 2002 r.), „Kurier Szczeciński” Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, plac Hołdu Pruskiego 8, zwana dalej „Kurier Szczeciński” publikuje poniżej regulamin „Newslettera portalu www.24kurier.pl”:1. Newsletter portalu www.24kurier.pl” jest bezpłatną i bezterminową usługą, polegającą na informowaniu Użytkowników o aktualnych wydarzeniach z regionu, kraju i świata oraz konkursach, ofercie handlowej i promocjach „Kuriera Szczecińskiego” poprzez okresowe wysyłanie wybranych przez redakcję treści drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

2. W celu świadczenia usługi Newsletter portalu www.24kurier.pl” „Kurier Szczeciński”pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej (e-mail).

3.
W celu otrzymywania Newslettera portalu www.24kurier.pl” Użytkownik powinien:

a) Dokonać zamówienia poprzez podanie w formularzu elektronicznym dostępnym na stronie www.24kurier.pl swojego adresu poczty elektronicznej (e-mail),

b) Posiadać aktywny adres poczty elektronicznej (e-mail),

4. Zarejestrowanie się w Bazie przez Użytkownika stanowi wyrażenie przez Użytkownika zgody na otrzymywanie bezpłatnego newslettera.

5. Użytkownik w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych podanych w procesie rejestracji.

6. „Kurier Szczeciński”zastrzega sobie prawo do:

a. wysyłania za pośrednictwem newslettera reklam oraz informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, Poz. 1204 z 2002 r.) na konto e-mail Użytkownika,

b. czasowego wyłączania usługi newslettera, jeżeli będzie to niezbędne ze względów technicznych (np. konserwacja, modyfikacje lub naprawa systemu),

c. zmian w regulaminie bez konieczności informowania użytkowników.

d. całkowitego zaprzestania świadczenia usługi w ramach newslettera po uprzednim powiadomieniu jego użytkowników, bez podania przyczyny.

e. usunięcia konta, którego użytkownik naruszył niniejszy Regulamin lub prawo obowiązujące w Rzeczpospolitej Polskiej, albo też podejmuje działania ingerujące w niezakłócone korzystanie z usługi przez innych użytkowników.7. „Kurier Szczeciński” oświadcza, że podany przez Użytkownika adres poczty elektronicznej będzie przetwarzany zgodnie z przepisami, a w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi