niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Opinie > Opinie Czytelników (29.10.2015)

Opinie Czytelników (29.10.2015)

Data publikacji: 2015-10-29 12:59
Wywietleń: 628 34292

- Problem z postawieniem pomnika Lecha Kaczyńskiego? Dla mnie nie powinien on w ogóle zaistnieć. Dlaczego systematycznie budujemy i odnawiamy pomniki niemieckie? Czy większe zasługi dla miasta od Kaczyńskiego ma Colleoni? Dlaczego jego pomnik nie budzi kontrowersji a byłego prezydenta tak? Za mało jest w mieszkańcach Szczecina patriotyzmu. My, Polacy nie potrafimy dbać o nasze dobro narodowe. Wstyd!

* * *

 - Jako były  żołnierz AK, aktualnie człowiek korpusu weteranów walk o niepodległość RP, z wielką satysfakcją przyjąłem wiadomość dotyczącą wyników do sejmu i senatu. Po latach kiedy podwyższano podatki i rosło bezrobocie, wreszcie stery rządów przejmują politycy skupieni wokół programu partii Prawo i Sprawiedliwość. Wierzę, iź pod hasłem odnowy nastąpi rozwój kraju, a rodakom będzie źyło się lepiej.

* * *

 - Lasy uratowane !! Rząd PO - PSL z uporem maniaka dążył do sprzedania lasów państwowych. Ostatnio podjętej uchwały o prywatyzacji lasów prezydent Duda nie podpisał - dzięki mu za to i brawa dla wyborców, którzy głosowali na niego. W przeciwnym przypadku były prezydent Komorowski niechybnie swym podpisem pozbawiłby Polskę naszego dobra narodowego.

* * *

 - Zbigniew Grylas z Nowoczesnej został posłem, choć zdobył tylko 1011 głosów. Kpina! Więcej ludzi przychodzi na koncerty disco polo. Powinna być ustalona minimalna granica głosów. Jakim cudem z taką liczbą wszedł do sejmu? To prawie tyle głosów, ile dostaje prezes ogródków działkowych na Warszewie. Kukiz miał rację, źe ordynacja wyborcza jest do bani.

* * *

- Nie zgadzam się na to, żeby red. Tomasz Lis otrzymywał 5,5 mln rocznie za prowadzenie swojego programu w Telewizji Polskiej. Wiadomą sprawą jest, że telewizja publiczna utrzymuje się z reklam i abonamentu. Płacę ów haracz i uważam, że dziennikarze nie powinni otrzymywać aź takiej wysokiej kwoty za swoją pracę.

* * *

- Nie cieszę się na myśl, że w Sejmie bedą  Bartosz Arłukowicz i Magdalena Kochan. Ciekawe kto na nich głosował. Dobrze jednak, że do tego grona dostał się Sylwester Chruszcz, może on będzie pamiętał o Zachodniopomorskim a w szczególności będzie dbał o dobro miasta Szczecina.

* * *

 - W środowym wydaniu "Kuriera" jest informacja o tym, że Donald Tusk zaapelował do przyszłego rządu polskiego by utrzymywał dobre kontakty z sąsiadami. A kto popsuł stosunki z Rosją? Właśnie PO, na czele z Tuskiem. Obłudnik, co innego mówi, co innego robi i jeszcze myśli co innego. A najgorsze jest to, że udaje wielkiego patriotę.

 

Poglądy zamieszczone w tej rubryce mogą się rozmijać ze stanowiskiem redakcji.

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi