poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Na Luzie > Wylosuj posła i... módl się za niego

Wylosuj posła i... módl się za niego

Wylosuj posła i... módl się za niego
Data publikacji: 2017-07-19 21:51
Ostatnia aktualizacja: 2017-07-24 09:25
Wywietleń: 717 276805

Pod hasłem „Spuszczamy powietrze z polityków” zachęca czytelników do modlitwy za losowo wybranych posłów „Gosc.pl” – internetowy serwis tygodnika „Gość Niedzielny”. To odpowiedź na sytuację w Sejmie – wyjaśnił kierujący serwisem Franciszek Kucharczak.

Do akcji, która pojawiła się na stronie internetowej „gosc.pl”, może dołączyć każdy. Wystarczy kliknąć zakładkę, a system losowo przydzieli uczestnikowi jednego z 460 posłów, za którego ma się modlić – wyjaśnił Kucharczak.

– To jest odpowiedź na poczucie bezradności, które rodzi się w nas i naszych czytelnikach, kiedy oglądamy obrazki z Sejmu i wokół Sejmu – podkreślił redaktor naczelny serwisu. – Uważam, że kiedy człowiek rozkłada bezradnie ręce, wtedy powinien je wznieść do Boga. To jest najlepsza aktywność, jaką człowiek wierzący może podjąć w takiej sytuacji – modlić się – dodał.

W ciągu trzech godzin od rozpoczęcia do akcji przyłączyło się ponad 850 osób.

(pap)

Fot. Robert Wojciechowski

Komentarze

many
piękne ma dłonie...
2017-07-24 09:22:50
......
To jakiś żart?
2017-07-23 14:58:21
Żenada
Zamiast się modlić i dyskutować niech się wezmą do roboty.Z ich egzorcyzmów nic nie wynika.Pora skończyć z tą błazenadą.
2017-07-22 10:25:06
chrześcijanin
warto skorzystać z tej drogi modlitewnej- ale w intencji przede wszystkim księży i biskupów promujących tych politycznych sługusów światowej finansjery, którzy od SLD począwszy przez PC, UW, AWS, KLD, PO i PSL a także do pewnego stopnia PiS - doprowadzili do upadku gospodarczego Polski. Bez ochronnego płaszcza Kościoła politycy czy też tzw. przedsiębiorcy- prezesi o groźnych powiązaniach finansowych nie mogli by okradać podatników i niszczyć polskich obywateli.
2017-07-21 02:11:21
guciu
Poszli posły wybory os... do obory?
2017-07-20 16:19:47
mm
Sie obudzili a przed wyborami to agnitacja z ambon 24h wiadomo na kogo ,za nich sie modlcie !!!
2017-07-20 10:59:50
;)
Nad niektórymi to raczej egzorcyzmy.
2017-07-20 07:14:01