sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Na Luzie > Trzymajmy kciuki za Weronikę

Trzymajmy kciuki za Weronikę

Trzymajmy kciuki za Weronikę
Data publikacji: 2015-12-18 00:16
Ostatnia aktualizacja: 2015-12-21 13:13
Wywietleń: 1662 61083

SZCZECINIANKA Weronika Szmajdzińska reprezentuje Polskę na wyborach Miss Universe. Czy piękna pani Weronika zdobędzie koronę, przekonamy się już w niedzielę.

W tym roku ten prestiżowy konkurs odbywa się w Stanach Zjednoczonych - w Las Vegas. Do tej pory żadnej z Polek nie udało się zdobyć korony. Najbliżej zwycięstwa była także reprezentantka Szczecina - Joanna Gapińska, która otrzymała tytuł trzeciej wicemiss. 21-letnia Weronika Szmajdzińska jest studentką zarządzania nieruchomościami. Przed czterema laty została Miss Polski Nastolatek i Miss Global Teen. Co ciekawe, na oficjalnej stronie konkursu Miss Universe przy notatce o szczeciniance jest również informacja o tym, że to właśnie w stolicy zachodniopomorskiego działa najstarsze kino na świecie - Pionier. (kol)

 

fot. źródło: Facebook

 

Komentarze

bolo
- "naturalnego piękna" się nie sprzedaje tylko "big-maca" i "popcorn". - zdjęcie należy "zlustrować", aby napis był poprawny, ktoś śpi przy pracy.
2015-12-21 11:47:12
Szpachla
Dobrze, że napisano, o kogo chodzi, bo pod toną makijażu nie widać ;) Szkoda, że ładne polskie dziewczęta robią się na podobieństwo amerykańskich pustych celebrytek, zamiast podkreślać swe naturalne piękno.
2015-12-18 12:47:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską