niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Na Luzie > Szpindlerowy Młyn szykuje się do sezonu

Szpindlerowy Młyn szykuje się do sezonu

Szpindlerowy Młyn szykuje się do sezonu
Data publikacji: 2017-11-28 13:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-06 12:57
Wywietleń: 174 302820

W ośrodku narciarskim Szpindlerowy Młyn zainstalowano nowe siatki ochronne na stokach. Działa już sprzedaż promocyjnych skipassów na styczeń.

Ośrodek narciarski planuje oficjalne otwarcie sezonu 9 grudnia tradycyjną imprezą Ski opening. Jednak jeśli warunki pogodowe pozwolą, jego część zacznie działać już wcześniej. Na narciarzy czeka nowa kolejka linowa i siatki ochronne na stokach. W przedsprzedaży są tańsze jednodniowe skipassy na styczeń.

Znakomite warunki narciarskie, żadnych kolejek do kas, bez tłoku na trasach zjazdowych i tanie skipassy – tak ma być w styczniu w Szpindlerowym Młynie. Zniżkowe skipassy można zakupić już teraz, rejestrując się bezpłatnie na Gopass.cz. Cena karnetu na styczeń w przedsprzedaży, wynosi 490 koron, natomiast w sezonie aż 890 koron. Nie trzeba określić dokładnej daty wykorzystania skipassu, wystarczy go nabyć do końca roku i zrealizować od 8 do 31 stycznia 2018 r. Warunkiem zakupu skipassu jest posiadanie zarejestrowanej karty GOPASS, która uprawnia także do innych zniżek podczas całego sezonu.

Na narciarzy w Szpindlerowym Młynie czeka 25 kilometrów codziennie przygotowywanych tras zjazdowych o wszystkich poziomach trudności, sześć kolejek linowych i dziesięć wyciągów. W tym sezonie uruchomiona zostanie nowa czteroosobowa kolejka z Horních Míseček na Medvědín. Poszerzone zostały także trasy zjazdowe, powstał nowy snowpark na Horních Mísečkach i trasa slalomowa z pomiarem czasu Audi Race Track w Świętym Piotrze.

www.skiareal.cz

(mag)

Szpindlerowy Młyn szykuje się do sezonu

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską