niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Na Luzie > Pyszne i zdrowe pasty kanapkowe

Pyszne i zdrowe pasty kanapkowe

Pyszne i zdrowe pasty kanapkowe
Data publikacji: 2015-11-05 13:02
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-29 14:43
Wywietleń: 1169 35616

Wolontariusze szczecińskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) już w najbliższą niedzielę zapraszają na kolejną odsłonę Szkoły Zdrowego Gotowania.

Tematem zajęć będą pasty kanapkowe, które są ciekawą i smaczną alternatywą dla tradycyjnych składników każdej kanapki jak np. ser czy wędlina. Przygotowanie past nie wymaga kupowania specjalnych składników, poświęcenia wiele czasu ani posiadania specjalistycznych robotów kuchennych. Wolontariusze podzielą się z uczestnikami spotkania sprawdzonymi, prostymi przepisami na pasty, które sami przygotowują dla swoich bliskich. Ponadto spotkanie będzie okazją do wymiany doświadczeń, inspiracją do zmian w swojej kuchni i wprowadzania nowych nieznanych dotąd smaków. Zajęcia zakończą się degustacją wspólnie przygotowanych potraw.

Warsztaty Szkoły Zdrowego Gotowania w ramach szczecińskiego klubu zdrowia odbędą się w niedzielę, 8 listopada, o godzinie 16 w lokalu przy Placu Mariackim 4. Wstęp wolny. (k)

Komentarze

kanapki zdrowego gotowania
A czy jest stały plan/program spotkań tej Szkoły? Jeżeli tak to proszę o zamieszczenie tej witryny albo podać strone web-side - jej dostępności dla zainteresowanych. Dziękuję - "Paczka emerytek - bardzo aktywnych".
2015-11-14 11:21:27

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi