sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Na Luzie > Polacy całują się w pracy?

Polacy całują się w pracy? [FILM]

Polacy całują się w pracy?
Data publikacji: 2017-03-17 13:56
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-21 12:46
Wywietleń: 865 225220

Prawie, co trzeci ankietowany przyznaje się do pocałunku z kolegą bądź koleżanką z pracy. 22% ankietowanych zdradziło, że do pocałunku ze współpracownikiem doszło więcej niż raz. 8% zrobiło to jednorazowo – pokazały wyniki badania  MonsterPolska.pl.

- Podobną ankietę przeprowadziliśmy w Czechach, Finlandii i na Węgrzech. Okazało się, że inne kraje nas prześcigają w skłonności do romansowania. Przym wiodą z pewnością Czesi, ponieważ aż 57% Czechów pocałowało kiedykolwiek kolegę czy koleżankę z pracy – mówi Joanna Żukowska, specjalista do spraw marketingu w Monster Polska.

Czescy pracownicy biją innych na głowę w działaniu – a jak się okazało – fińscy w myśleniu. Aż 60% Finów myślało o tym, żeby pocałować kolegę lub koleżankę z pracy. Jak wygląda to w Polsce? Część osób odpowiedziała, że nie całowała się z nikim z pracy, jednak o tym myślała. Wychodzi na to, że co szósty z nas od czasu do czasu odrywa się od codziennych obowiązków i główkuje, jak uwieść kolegę lub koleżankę z pracy.

Największa grupa jednak kategorycznie i stanowczo „nigdy” nie zdecydowała się na pocałunek ze współpracownikiem. Albo żyjemy w kraju pełnym profesjonalistów, albo 45% ankietowanych nie miało jeszcze dobrej okazji.

Co dziesiąta osoba uznała, że pytanie o całowanie w pracy – jest nieodpowiednie i wybrała odpowiedź, że to „nie wasz interes”.

Źródło: Newsrm.tv

Komentarze

pracownik
W pracy to my się przede wszystkim nienawidzimy.
2017-03-21 12:42:13
Tylko pytam...
A po zakonczeniu calowania i "trafnym zaplodnieniu"... na terenie Firm czy Zakladow Pracy, to Kto faktycznie powinien placic Alimenty i Odbierac 500 + ??
2017-03-20 12:46:40
nie nowoczesny
znowu ta przemądrzała gimnazjalistka..
2017-03-20 08:21:30
nie nowoczesny
i znowu ta przemadrzała dziewczynka..jakaś gimnazjalistka widać..
2017-03-20 08:20:27
Co Kraj... to Obyczaj...
W Arabi Saudyjskiej, Mezczyzni i Kobiety... ktorzy nie sa z Soba zareczeni lub nie sa z Soba spokrewnieni - nie moga przebywac razem i to ich Muzulmanskie Prawo jest Surowo Przestrzegane ! W budynkach Publicznych takich jak Banki, Uniwersytety sa osobne Wejscia/Wyjscia dla Kobiet i dla Mezczyzn ! Rowniez Parki, Plaze czy Komunikacja Publiczna jest podzielona na Damska i Meska ! I "potajemne" ( Nie Rodzinne ! ) spotkania Damsko/Meskie sa bardzo Surowo Karane...itd...itp...!! Dlatego Muzulmanie nazywaja Swiat Zachodni..."Niewierni"... ale na Lodziach i PO-ntonach poprzez Morze Srodziemne - to do tego Swiata "Niewiernych" pchaja sie tak "Drzwiami jak i Oknami" !!!
2017-03-17 23:28:00
I Konfesjonalne "rozgrzeszenia"...
A calowanie (nie zawsze czysta...) raczke i roznoszenie roznego rodzaju "bakteri czy zarazkow"... tez jest w ta Statystyke wliczone ??
2017-03-17 22:24:43