niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Na Luzie > Piotr Żyjewski wśród najprzystojniejszych

Piotr Żyjewski wśród najprzystojniejszych

Piotr Żyjewski wśród najprzystojniejszych
Data publikacji: 2017-12-03 20:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-12-06 12:54
Wywietleń: 748 303078

Piotr Żyjewski pochodzący z Różańska (gm. Dębno) reprezentował Polskę na światowym konkursie piękności Manhunt International. Finał wyborów najprzystojniejszego mężczyzny świata odbył się w stolicy Tajlandii – Bangkoku.

Konkurs Manhunt International jest najstarszym męskim konkursem piękności, organizowanym od 1993 r. W tym roku tytuł Manhunt International otrzymał Truong Ngoc Tinh z Wietnamu. Piotr jako jedyny reprezentant Europy i pierwszy Polak w historii trafił do finałowej piętnastki. Otrzymał również tytuł komplemetarny – II Wicemister Gentle People Thailand od głównego partnera konkursu.

Piotr Żyjewski urodził się 25 czerwca 1991 r. w Dębnie. Ma 186 cm wzrostu. Ukończył Akademię Sztuki w Szczecinie – kierunek edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność dyrygentura i edukacja muzyczna. W czasach szkolnych uprawiał lekkoatletykę i zdobył kilka medali. Obecnie biega w maratonach. W 2016 r. zdobył koronę polskich maratonów. Gra także w tenisa ziemnego. Mając 11 lat, za namową dziadka, zaczął grać na saksofonie. Skończył z wyróżnieniem szkołę muzyczną w Myśliborzu, a później w Gorzowie Wielkopolskim. Przez wiele lat współpracował z Zamkiem Książąt Pomorskich oraz z Teatrem Polskim w Szczecinie. Śpiewał w chórze akademickim. Występował dużo w Polsce, ale też w Danii, Czechach, Niemczech i USA. Po ukończeniu studiów otworzył firmę gastronomiczną. Obecnie mieszka w Warszawie, jest w trakcie komponowania swoich autorskich piosenek i przygotowywania solowej płyty. W wolnym czasie zajmuje się modą. 

(p) 

Piotr Żyjewski wśród najprzystojniejszych Piotr Żyjewski wśród najprzystojniejszych Piotr Żyjewski wśród najprzystojniejszych Piotr Żyjewski wśród najprzystojniejszych

Komentarze

Prosimy o wiecej komentarzy
A pozostale Panie......??
2017-12-05 01:03:53
Marzena
Brawo Piotrek!!!Chłopak szalenie przystojny a przy tym skromny , utalentowany, pracowity. Swoją ciężką pracą dużo osiągnął.Znam go od pieluch....Mieszkańcy Różańska są z niego dumni.
2017-12-03 22:14:43

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską