sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Na Luzie > Mikołaj u żeglarzy

Mikołaj u żeglarzy

Mikołaj u żeglarzy
Data publikacji: 2015-11-24 12:03
Ostatnia aktualizacja: 2015-11-29 14:43
Wywietleń: 859 40798

To wprawdzie jeszcze nie pora na Mikołaja, ale żeglarze w Pałacu Młodzieży otrzymali tyle upominków i dyplomów, że można powiedzieć, był tam Mikołaj. Święty wprawdzie nie miał brody i stosownego ubioru, ale trafił tam wyróżniając najlepszych żeglarzy na „Optimistach”, „DZ-cie” i jachtach oraz w dwóch kategoriach konkursów fotograficznych oraz wiekowych pt. „Impresje żeglarskie” i „Żeglarskie oblicze Szczecina”. Konkursy, a teraz finał przygotowała Pracownia Edukacji Morskiej.

Wymieńmy tych najlepszych: Konkurs Ja i Ty na „Optimiście” - Franciszek Sowa z SP Nr 68, Majka Brzezińska - Gimnazjum Nr 43 i Konrad Kosior - Zespół Szkół Budowlanych. Impresje żeglarskie: Michał Marciniak - Gimnazjum Nr 5 i Konrad Kosior - Zespół Szkół Budowlanych. „Żeglarskie oblicze Szczecina” - Łukasz Berezak SP Nr 68. Powiedzmy jeszcze, że w rolę Mikołaja wcielił się Grzegorz Janowski.

Do tych wyróżnień trzeba dodać ciekawą prezentację Piotra Owczarskiego o „Wyprawie Narwik 2015”, a najmłodsi żeglarze z Przedszkola Publicznego Nr 65 „Zatoczka” zaprezentowali układy taneczne. Otwarto także wystawę „Żeglarska ceramika” oraz nagrodzonych prac fotograficznych. Były także ciastka i napoje.

Tekst i fot. AG

Na zdjęciu: Laureaci konkursów w Pałacu Młodzieży. Upominki wręczał Grzegorz Janowski z Urzędu Miasta.

Komentarze

Mały,marny, tchórzliwy, cienki redaktorku.
ŚWIĘTY ( ! ) Święty Mikołaj.
2015-11-25 05:54:51

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi