piątek, 20 października 2017.
Horoskop

Horoskop 13.10 – 19.10. 2017

Na ten tydzień horoskop ułożyła Małgorzata Wadżet Gardasiewicz

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Opozycja Merkurego przyniesie nowe możliwości rozwoju w pracy, nauce. Możesz podejmować naukę języka lub poznać nowe umiejętności. Wszystko idzie w dobrym kierunku.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus w koniunkcji z Marsem zapowiada miły czas, warto umawiać się na spotkania towarzyskie, chodzić na randki.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Trygon Merkurego przyniesie ożywienie w życiu osobistym. Los zacznie zmierzać w pozytywnym dla Ciebie kierunku. Nie bój się mian, masz dobry czas na podejmowanie decyzji czy realizowanie nowych pomysłów.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Jowisza rozproszy Twój zły nastrój i poprawi samopoczucie. Zobaczysz dobre strony życia. Licz na poprawę atmosfery w domu.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Sekstyl Wenus wzmacnia Twoje więzi międzyludzkie, sprzyja zgodzie i harmonii w domu. Sekstyl Słońca ułatwia realizowanie Twoich planów, zapewnia lepsze zdrowie.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Mars stojący w Twoim znaku może przyczynić się do zwiększonego wpływu stresu, ale nie daj się. W pracy wiele będzie się działo. Zanotujesz spore ożywienie na niwie zawodowej.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus stojąca w Twoim znaku wzmacnia Twoje finanse, ożywia życie uczuciowe. W domu pogodna atmosfera, w pracy dobry czas.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Jowisz stojący w Twoim znaku przyciąga moc szczęścia. Układ ułatwia regenerację Twojego organizmu, oczyszcza psychikę z negatywnych wpływów. W biznesie wyjdziesz na prostą.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Sekstyl Merkurego radzi nastawić się na działanie. Nie oczekuj spokojnego tygodnia, w pracy czas wyzwań, warto postawić na swoim.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Trygon Marsa sprzyja działaniu. Podejmuj nowe wyzwania w sferze zawodowej. Sekstyl Neptuna sprawi, ze Twoja intuicja może cię zadziwić.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Trygon Merkurego przyniesie Ci dobry humor. W pracy i biznesie pójdzie Ci jak z płatka. Możesz podejmować decyzje i nawet ryzykować, gdy zajdzie taka potrzeba.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Trygon Jowisza pozwoli działać na najwyższych obrotach. W miłości lekkie ożywienie. Znajdziesz ze swoim partnerem wspólny język. W domu pogodna atmosfera.


Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi