niedziela, 17 grudnia 2017.
Horoskop

Horoskop 15.12 – 21.12. 2017 r.

Na ten tydzień horoskop przygotowała Małgorzata Wadżet Gardasiewicz
www.MalgorzataGardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Trygon Słońca niesie dobrą kondycję, która przyda się w natłoku przedświątecznych obowiązków. Trygon Wenus zapewni spokojny czas w Twoim związku partnerskim.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus w koniunkcji z Merkurym sprzyja na niwie zawodowej i w prowadzonym biznesie. Masz szanse otrzymać nieoczekiwany zastrzyk gotówki lub uda Ci się wziąć niedrogi kredyt.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Wenus w koniunkcji z Merkurym zapowiada zgodę i pojednanie. Warto planować zakupy w tym czasie lub krótką podróż. Merkury radzi postawić nacisk na prezenty praktyczne.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Trygon Marsa zapowiada wiele ciekawych wydarzeń. Przygotuj się do świąt. Planuj menu, przejrzyj ozdoby choinkowe. Na zakup bożonarodzeniowego drzewka wybierz się z całą rodziną.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Słońce w trygonie z Uranem ułatwi Ci lepsze zorganizowanie się. W tym roku możesz planować wyjazd na święta. Twoje zdrowie Ci dopisze.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Sekstyl Wenus sprawi, że dobry gust Ci dopisze przy kupnie świątecznych prezentów. W pracy dobry czas na podsumowanie działalności i obranie celów na przyszłość.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Wenus wniesie zgodę do Twojego związku partnerskiego. W domu zagości harmonia. Uran zapowiada szczęśliwe zbiegi okoliczności i farta w interesach.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Mars stojący w Twoim znaku sprawi, że Twoja forma znacznie wzrośnie. W pracy zechcesz postawić na swoim. Uważaj, aby nie przesadzić, inni też mogą mieć rację.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Merkury i Wenus obecny w Twoim znaku pomoże Ci szybko zmierzyć się z generalnymi porządkami i przedświątecznymi zakupami. Wszystko, za co się weźmiesz, obrócisz w sukces.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Sekstyl Jowisza przyciąga dobrą energię. Zapowiada pozytywną atmosferę w domu. Mimo natłoku przedświątecznych prac masz szansę uporać się z dręczącym Cię problemem.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Słońce w trygonie z Uranem pozwala liczyć na szczęśliwy traf. Teraz możesz dokonać więcej mniejszym nakładem sił. Twoje samopoczucie się poprawi.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Trygon Jowisza wzmacnia twoje zdrowie. Spodziewaj się ożywienia życia towarzyskiego. Nie załatwiaj kilku spraw naraz, bo nic nie zrobisz dobrze. Dbaj o to, czym zajmujesz się teraz.


Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Ostatni dzień jarmarku
Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską