wtorek, 22 sierpnia 2017.
Horoskop

18.08 - 24.08.2017 r.

Na ten tydzień horoskop ułożyła Małgorzata WADŻET GARDASIEWICZ

www.MalgorzataGardasiewicz.pl

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Jowisz w sekstylu z Marsem daje Ci moc szczęścia. Masz teraz większe możliwości działania i uzyskania wsparcia. Twoje zdrowie poprawi się. Pozytywne myślenie przyspieszy proces regeneracji Twojego organizmu.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Sekstyl Wenus sprzyja zachowaniu harmonii w rodzinie. W piątek i sobotę Księżyc w koniunkcji z Wenus sprzyja spotkaniom towarzyskim, randkom.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Merkury w opozycji z Neptunem przestrzega przed pomyłką czy niedomówieniem. Na szczęście trygon Jowisza czuwa nad Tobą. Dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

Nów w znaku Lwa zainspiruje Cię do działania. Sprzyja rozpoczynaniu nowego etapu w Twoim życiu. Podejmuj ważne decyzje.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Mars stojący w Twoim znaku przyniesie ożywienie w kontaktach międzyludzkich. Sekstyl Jowisza niweluje przeszkody na Twojej życiowej drodze. Teraz łatwiej osiągniesz swoje cele.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Nów sprzyja podejmowaniu nowych decyzji. Merkury w opozycji z Neptunem zaleca zwrócić większą uwagę na potrzeby innych. We wtorek Księżyc w koniunkcji z Merkurym sprzyja działaniu na niwie zawodowej.


WagaWaga (23 września - 22 października)

Mars w sekstylu z Jowiszem sprzyja działaniu. Cel osiągniesz wkrótce, szybciej nawet niż przypuszczasz. Masz dobry czas na wakacyjny wyjazd.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Sprzyja Ci Mars w sekstylu z Jowiszem obdarzając większymi możliwościami intelektualnymi. W pracy masz dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów, licz na zgodę ze współpracownikami.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Jowisz w sekstylu z Saturnem stabilizuje Twoją sytuację. Przynosi spokój w rodzinie, wzmacnia zdrowie. W pracy osiągniesz zadowalający kompromis.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Saturn w trygonie ze Słońcem wzmacnia Cię. Teraz możesz dogadać się w ważnej sprawie. Twój system nerwowy będzie pracował stabilnie, nie tak łatwo dasz się ponieść nerwom.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Słońce w trygonie z Uranem obdarzy Cię większą siłą i zdolnością do działania. Nie odkładaj na potem tego, co masz zrobić dzisiaj. Twoja życiowa droga biegnie teraz prostym traktem.x


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

Nów sprzyja podejmowaniu nowych planów. Pluton wzmacnia Ciebie i dodaje energii. Neptun wzmacnia Twoją intuicję.


Filmy

Mistrzostwa Europy w siatkówce coraz bliżej
Splash of Colors
Pożegnaliśmy żaglowce
Poprzedni Następny

Nekrologi

Zofia Biedka

kondolencje

Henryk Piłat