środa, 21 marca 2018.
Horoskop

Horoskop 16-22.03.18 r.

Na ten tydzień horoskop przygotowała Edward Gardasiewicz
www.gardasiewicz.pl

 

Małgorzata Wadżet Gardasiewicz. Profesjonalny astrolog z kilkunastoletnim stażem. Jej trafne prognozy były wielokrotnie prezentowane w mediach. Wzięła udział w licznych audycjach PR i TV.

Jest autorką książek i wielu artykułów. Pisze horoskopy nieprzerwanie od dziesięciu lat m.in. dla "Kuriera Szczecińskiego" i "Chwili dla Ciebie".

Zaufały jej i powierzyły swe sekrety znane i sławne osobistości. Została m.in. powołana na Honorowy Urząd Astrologa Miejskiego. Po porady zgłaszają się nie tylko szczecinianie, ale także osoby z całej Polski i liczni przedstawiciele Polonii z różnych zakątków świata.

Współodkrywca paraleli między częścią gwiazdozbioru Oriona, pasa Oriona i piramidami w Gizie a trzema gwiezdnymi placami w Szczecinie.

Skutecznie radzi w trudnych sytuacjach i pomaga znaleźć pozytywne rozwiązania w sprawach miłości, partnerskich, małżeńskich, rodziny, pracy, biznesu (rozwój firmy, kontrahenci i współpracownicy). Potrafi odczytać przeszłe wcielenia i zbadać ich wpływ na obecne życie zgodnie z prawami karmy i reinkarnacji. Oczyszcza aurę i czakry człowieka oraz miejsca z negatywnych energii.

Fascynuje ją starożytny Egipt, natura człowieka, świata i wszechświata oraz koty i delfiny.

Więcej na www.malgorzatagardasiewicz.pl
 
Edward Gardasiewicz. Znany i ceniony astrolog. Profesjonalista z wieloletnim stażem. Od kilkunastu lat prowadzi własny gabinet porad oraz praktykę. Trafnie prognozuje nadchodzące zdarzenia. Doradza dyskretnie i szybko. Pomaga w różnych sytuacjach życiowych, w sprawach osobistych jak i w partnerskich, również w biznesie.

Jako astrolog otrzymał wiele prestiżowych wyróżnień i nagród. Jego poglądy wielokrotnie przedstawiały media. W pracowni alchemicznej, którą prowadzi, powstają wyjątkowe amulety i talizmany. Tworzy je na indywidualne zamówienie. Wybrane prace są prezentowane przez muzea i galerie sztuki na terenie kraju. Autor wielu publikacji i współautor książek. Odkrywca. Wrażliwy, o wielkiej intuicji, łatwo nawiązuje kontakt. Pasje: alchemia, mitologia, symbolika, reinkarnacja, natura, koty.

Więcej na www.gardasiewicz.pl
 
BaranBaran (21 marca - 19 kwietnia)

Niedziela i poniedziałek pod wpływem silnej koniunkcji Księżyca, Merkurego, Wenus i Urana w Baranie. To czas przełomowy dla dalszego działania w sprawach osobistych oraz zawodowych.


BykByk (20 kwietnia - 20 maja)

Wenus władająca znakiem Byka w ścisłej koniunkcji z Merkurym. Wiadomość, która da nowe spojrzenie na stare sprawy. Podróż, odwiedziny.


BliźniętaBliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Mars przestał tworzyć opozycję do Bliźniąt. Wyciszenie, ale i nowe okazje na horyzoncie. Przemyślenia i wybór najlepszej strategii. Zaskakujące opinie innych.


RakRak (22 czerwca - 22 lipca)

W opozycji do Raka położone Mars, Saturn, Pluton, a w kwadraturze Merkury, Wenus, Uran i Księżyc. Nieostrożność, nonszalancja, a nawet głupota mogą stać się przyczyną nieszczęścia.


LewLew (23 lipca - 22 sierpnia)

Merkury, Wenus, Uran i Księżyc wspierają teraz Lwa. Nowe szersze horyzonty dla wykorzystania pojawiających się możliwości. Urok i czar osobisty. Zdolność argumentacji.


PannaPanna (23 sierpnia - 22 września)

Panna wciągnięta w wir pracy. Wyzwaniem mogą okazać się zadania wymagające dobrej współpracy z innymi. Sprawy sercowe w odwrocie. Punkt krytyczny wyznacza tu postawa partnera/partnerki.


WagaWaga (23 września - 22 października)

W tym tygodniu Waga będzie zmagać się z opozycją Merkurego, Wenus, Urana, Księżyca oraz Słońca. Ktoś powie sprawdzam. To konfiguracje przynoszące nie zawsze spokojną atmosferę prowadzącą do weryfikacji poglądów.


SkorpionSkorpion (23 października - 21 listopada)

Druga połowa tygodnia pracowita. Liczy się odpowiednia proporcja pomiędzy czasem aktywności i wypoczynku. Brak równowagi w tej przestrzeni uniemożliwi doprowadzenie zadań do końca.


StrzelecStrzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Znak Strzelca opuścił wymagający Mars. W tym tygodniu możesz liczyć na wsparcie Merkurego, Wenus, Urana, Księżyca oraz Słońca. Finisz, doprowadzenie ważnej sprawy do oczekiwanego zakończenia.


KoziorożecKoziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Do Koziorożca wkroczył Mars. To planeta rzucająca wyzwania. Ambicje osobiste i realizacja własnych priorytetów stają tu na pierwszym planie. Rywalizacja i przyspieszenie.


WodnikWodnik (20 stycznia - 18 lutego)

W tym tygodniu Wodnik wsparty położeniem Merkurego, Wenus, Urana, Księżyca oraz Słońca. Odpowiednia pora na podjecie odkładanej w czasie podróży, wyjazdu.


RybyRyby (19 lutego - 20 marca)

W tym tygodniu znak Ryb opuści Słońce. To czas odpowiedni dla dokonania podsumowań minionych dni. Przed Tobą ważne decyzje.


Pogoda
2
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Marzanny utopione
Panie świętowały Dzień Kobiet na sportowo
Protest przeciwko wojnom
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy