niedziela, 17 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zobacz, kto przybył na otwarcie Dany

Zobacz, kto przybył na otwarcie Dany [GALERIA]

Zobacz, kto przybył na otwarcie Dany
Data publikacji: 2015-11-28 12:41
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:30
Wywietleń: 3686 42886
Gości przyjmuje już od tygodnia, ale oficjalnie swoje podwoje hotel Dana Business & Conference otworzył w piątkowy (27 listopada) wieczór. Przez niemal dwa lata zabytkowy budynek przy al. Wyzwolenia w Szczecinie modernizowała i przerabiała kosztem niemal 36 mln zł spółka J. W. Construction Holding SA - „Dana Invest". Jest w nim teraz ponad 100 pokoi, pięć sal konferencyjno-bankietowych, restauracja i lobby bar, kameralny JW Club oraz spa z saunami i fitnessem. Natomiast z apartamentu prezydenckiego oraz kameralnego JW Clubu ma przede wszystkim korzystać przewodniczący rady nadzorczej i główny akcjonariusz deweloperskiego holdingu- Józef Wojciechowski. 
(mag)
Fot.: Robert STACHNIK

Komentarze

prywata!!!!
prezydent????? Jakim prawem otwieracie prywatny biznes ??? co to ma być?? marszałek???? a może boy hotelowy??
2015-11-29 13:38:47
My...i Oni...??
A najwazniejszym bylo ze tak byli jak i obecni PO-wcy dalej przecieli CZERWONA wstege ! Ciekawym tez jest, jak i skad ten Szczecinski Buziness zdazyl legalnie zarobic i zebrac przez ostatnie 26 lat az TYLE... kasy ? A na jednym z Placow w Centrum Miasta... mamy zupki dla UBOGICH ! !
2015-11-28 22:36:17
Trele morele
Danę zburzono i zlikwidowano możliwość utrzymania stanowisk pracy,a hotel nie jest własnością Polaków więc dla mnie to kpina z czarowaniem pod tytułem DANA ,pomijając komunistyczne dzieje powstania Dany pytam się grzecznie kto jest teraz właścicielem tego poniemieckiego przybytku bo Polską część zburzono i to z premedytacją.
2015-11-28 22:15:44
kolec
Estetyka wnętrz obiektu rozczarowuje- poziom przybytku o charkaterze schadzkowym
2015-11-28 15:47:47
65
Bobo, chyba się ostro przeziębiłeś!
2015-11-28 15:36:51
:)
A gdzie celebrytka najradna ?:-))))))))
2015-11-28 15:27:03
nt
A dlaczego nie było znanego gastronomika z Wałów Chrobrego? Bez niego uroczystość nieważna.
2015-11-28 12:36:57
bobo
w końcu coś czego wyglądaliśmy z utęsknieniem w Szczecinie!
2015-11-28 12:35:02