środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Znęcał się nad swoją babcią

Znęcał się nad swoją babcią

Znęcał się nad swoją babcią
Data publikacji: 2017-05-30 22:34
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:23
Wywietleń: 996 263623

26-letni mieszkaniec powiatu łobeskiego za psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją babcią trafił do aresztu. Za czyn ten grozi mężczyźnie kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Mundurowi podczas jednej z interwencji domowych zatrzymali 26-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę. Zatrzymany znany był już funkcjonariuszom.

– Tym razem okazało się, że mieszkaniec powiatu łobeskiego stosował przemoc wobec swojej babci. Szarpał ją, uderzał powodując u seniorki obrażenia ciała, ubliżał jej. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu – informuje asp. Arleta Szwacińska.

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie wnuczkowi zarzutu psychicznego i fizycznego znęcania się oraz spowodowania obrażeń ciała. Komendant Powiatowy Policji w Łobzie wystąpił do prokuratora z wnioskiem o zastosowanie wobec tego mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Prokurator poparł wniosek, a sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(p)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Co za patologia
Najwyraźniej mamusia nie nauczyła go szacunku do swojej mamy, bo może sama go nie miała... Będzie mógł poćwiczyć swoje umiejętności znęcając się nad współwięźniami...a może na odwrót ;)
2017-05-31 06:51:39

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje