wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Zmiany na Arkonce

Zmiany na Arkonce

Zmiany na Arkonce
Data publikacji: 2015-09-05 08:26
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:15
Wywietleń: 1091 18403

Do końca sezonu, czyli do 6 września, obowiązują nowe godziny otwarcia Arkonki. Kompleks będzie czynny w godzinach 11-18. Od poniedziałku ważność tracą również karnety. Co z nimi zrobić?

Jak informuje Andrzej Kus, rzecznik Zakładu Usług Komunalnych, jeśli zdecydujemy się zostawić karnet do sezonu zimowego, nie będzie potrzeby ponoszenia kosztów związanych z jego aktywacją. Wraz z rozpoczęciem sezonu karnet zostanie aktywowany i doładowany (ilość wejść) zgodnie z życzeniem posiadacza.

Karnet można również zwrócić w kasach Arkonki, ale tylko do 6 września. Do tego dnia będą czynne stanowiska kasowe. Zwrócona zostanie wówczas pobrana wcześniej kaucja w wysokości 15 zł. Później już wstęp na kompleks znowu będzie bezpłatny, baseny zostaną wyłączone z użytkowania. Do dyspozycji mieszkańców pozostaną siłownia pod chmurką, plac zabaw, miejsce do grillowania, korty do tenisa, do badmintona czy skatepark – aż do momentu, gdy rozpocznie się przygotowania do uruchomienia lodowiska, którego tafla znajduje się właśnie na miejscu dla rolkarzy.

Od 7 września mieszkańcy będą mogli korzystać z obiektu w godzinach 10-18 przez 7 dni w tygodniu.

(isz)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

Seba
Jak zwykle klient w plecy a przecież nic nie stoi na przeszkodzie by były ważne 5lat. Ciągłe zmiany Krzystek ogłupieć idzie.
2015-09-05 08:57:38

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej